Günal istifa etti

İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde millet vekili aday adayı olmak için, İl Genel Meclis Başkanlığı ve üyeliğinden istifa etti.

Günal istifa etti
16.03.2023 - 20:04
Haber Merkezi
1011

Günal“AK Parti, kadim siyasi tarihimize 20 yılda damgasını vurmuş, Türkiye'de bir çok tabuyu yıkmıştır. Kurulduğu günden beri “millet merkezli” siyaset anlayışıyla hareket eden partimiz girdiği her seçimde milletin desteğiyle zafere ulaşmıştır. 2006 yılında İl Yönetim Kurulu Üyeliği ile başlayan siyasi hayatımda Liderimiz öncülüğünde birçok zaferde bu kutlu yürüyüşün bir neferi olmaktan hep gurur ve şeref duydum. Düzce  İl Kadın Kolları Başkanlığı ,Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve yedek üyeliği,2014-2019 Meclis Üyeliği ve çeşitli komisyonlarda başkanlık ve  üyeliklerim akabinde mart 2019 yerel seçimlerinde tekrar igm üyesi seçilerek Meclis Başkanlığı görevini yürüterek  partimize ve milletimize hizmet etmeye devam ettim.

16 Mart 2023  tarihi itibariyle büyük bir gururla hizmet ettiğim İl Genel Meclis Başkanlığı ve Meclis üyeliği  görevimden, Milletvekili Aday Adaylığı için istifa ediyorum.

Bugüne kadar birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğum milletvekillerimize, Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza,İl başkanlarımıza,il yönetim kurulu üyelerimize,Meclis Üyelerimize, ilçe başkanlarımıza, kadın ve gençlik kolları  başkanlarımıza, muhtarlarımıza ve İdare personelimize teşekkür ederim.

Liderimiz  Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın her daim izinde olacağımı belirterek Türkiye Yüzyılı için 2023 seçimlerinde Genel Başkanımız  öncülüğünde yeniden zafere ulaşmak dileğiyle.Siz değerli, hemşehrilerimin desteğini bekliyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun.”


Editör: N. Cingirt