Yanmaz, ‘ucuz balık için mezat şart ‘

MHP Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz,Akçakoca’da Mezat kurularak halkımız ve ilçeye gelen misafirlerimiz ucuz balık yemelerini sağlayacağız.

Yanmaz, ‘ucuz balık için mezat şart ‘
6.01.2014 - 15:16
3066

 

MHP Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz,Akçakoca’da  Mezat kurularak halkımız ve ilçeye gelen misafirlerimiz ucuz balık yemelerini sağlayacağız.

 

MHP Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz,İlçe Tarım Müdürü,Cenk Doğan'ı makamında belediye meclis üyesi adayı Yüksel Yılmaz ile birlikte ziyaret etti.

 

Balığı pahalı yiyoruz

 

Okan Yanmaz,Akçakoca'da pahalı balık yeme olayına son vereceklerini belirterek''Balık sezonunda ilçemizde tonlarca balık çıkıyor ve büyük kentlere gidiyor ve ardından aynı balıklar ilçemize geri dönüyor.Pahalı balık yeme işine son vereceğiz.Balık İlçemizde kilosu 4 lira,Ereğli’de 2 TL,İstanbul’da 1 TL,bunun nedeni Balıkçı barınağımızda mezat olmaması ve soğuk hava deposunun yokluğu, “ dedi.

 

Mutlaka mezat kuracağız

 

 Biz göreve gelirsek ,ilk işimiz Balıkçılar ile bir araya gelerek mezat kurulmasını sağlamak olacak diyen Yanmaz, “ mezat ve soğuk hava depomuz var olursa bilin ki ilçemizde balık fiyatları düşecektir.İlçemiz denizin yanı sıra Amasra  gibi balık salata ile de ismini duyuracaktır.Bizim amacımız halka hizmet anlayışıdır.Bu projemizi balıkçılarda sonsuz destekliyorlar.Biz bunu başarabiliriz''dedi.

 

İlçe Tarım Müdürü Cenk Doğan,Okan Yanmaz'a başarılar dilediğini belirterek,yerel yönetimin zor olduğunu ancak başarılamayacak olmadığını belirterek, Yanmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız