Bilgin: 2014te fitne fesata fırsat vermeyelim VİDEOLU

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, yeni yılın ilk basın toplantısında 2013 yılının bir değerlendirmesini yaptı.

Bilgin: 2014te fitne fesata fırsat vermeyelim VİDEOLU
1.01.2014 - 17:04
4845

 

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, yeni yılın ilk basın toplantısında 2013 yılının bir değerlendirmesini yaptı. Bilgin, gazetecilerin,Akçakoca kamuoyunun merakla beklediği AK Parti Akçakoca Belediye Başkan adayı belli oldu mu sorusuna? “ başkan adayının  önümüzdeki günlerde açıklanacağı “ cevabını vermekle  yetindi.

 

 

       Basın açıklamansa “ 2014 yılının öncelikle İslam alemine, dünyadaki tüm çaresiz mazlumlara hayır ve huzur getirmesini diliyorum “ diye başlayan Bilgin,

“  Kan ve gözyaşının durmasını istiyoruz. Hiçbir zaman son bulmayacak olan, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı tüm vatandaşlarımızın dikkatli ve duyarlı olmasını arzu ediyorum “ dedi.

 

Hizmet hareketine gönderme

 

“ Bu güzel ülkemizin hepimize ait olduğunu unutmadan, kardeşlik duygusuyla birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğu bu günlerde fitne ve fesata fırsat vermeyelim “ diyen AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, “ Kafalarımızı bulandırmaya çalışan, karanlık odakların oluşturduğu bilgi kirliliğine itibar etmeden, Hep birlikte kişi başı milli gelirimizi 25.000 dolar seviyelerine çıkarabilmek için, 2023 hedefine ulaşabilmek için çalışalım, üretelim ve büyüyelim. Bu günümüz olan gençlere, geleceğimiz olan çocuklarımıza müreffeh bir ülke bırakalım “ dedi.    

 

       Her yerde AK yatırım

 

Konuşmasında Akçakoca’ya yapılan yatırımlara da değinen  Bilgin, “ Geçtiğimiz yılda ilçemiz için çok önemli saydığımız yatırımların başında Sarıyayla Barajının temelinin atılması gelir. Bizzat açılışa katılan Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’na bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

 

       Derelerin ıslahı

 

Akçakoca Orhanlı, Haciz ve Sarma dereleri ıslah ihaleleri tamamlandı yer teslimleri yapıldı, mevsim şartları uygun olduğu takdirde çalışmalara başlanacak.  Akçakoca İşletme Fakültesi Binası ihalesi tamamlandı, yer teslimi yapıldı, inşaata başlandı ve devam ediyor.

 

Rıhtım projesi

 

      Akçakoca balıkçı barınağı mendirek ve rıhtım ilavesi projesi çalışmaları devam ediyor. Çed raporu tamamlandı.

 

Ceneviz Kalesi  restorasyon

 

       Akçakoca Ayazlı Anaokulu ihalesi tamamlandı, yapım süreci devam ediyor.  Akçakoca Ceneviz Kalesi Röleve, resitres ve çevre düzenlemesi çalışması başladı “ dedi.

 

 

 

 

      

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (9)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  2013 akp sayesinde büyük bombalarla geçti... Vatandaş daha da fakirleşti, her şeye zam geldi, vergiler inanılmaz arttı. Çiftçinin elinde malı kalmadı, ekmek bulamaz hale geldi.Bütün bunların sorumlusu 11 senedir iktidarda olan akepeden başkası değil.Yolsuzluklarla oğullarına milyar dolar kazandıran akepe bakanları öbür tarafta nasıl ödeyecekler bunun vebalini???

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Oylarımız Ak Partiye milli iradeye saygı istiyoruz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Oylarımız Ak Partiye milli iradeye saygı istiyoruz

 • siyasi tetikçi
  siyasi tetikçi
  3.04.2021 18:41

  akcakocamızda her şey cok güzelde bir şey güzel degil ak partimizde bulunan teşkilatta görevini üslenen arkadaşlarımızın karar verme durumunda olmadıkları için sayın vekilde o yönetimi uzaktan kumanda ettigi için adayı kendisi yuvarlayıp duruyor çünkü bu partide teşkilat diye bir oluşum olsaydı bu duruma gelmezdi bu partide secim sürecini şimdiye kadar acıklar secim calışmasında olurdu bu boşluk genel merkezdede var il teşkilatında akcakocalı yönetimde kimsenin olmamasıda bir etkendir sorunları il başkanı metin kaşıkoğluda ordan beri akcakocada secimin kazanılmasını istemiyor çünkü kendisine gelecekte yol acmak için sayın osman çakırın secim kaybetmesi için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır bu konuyu bu partiyi kuran dostlarıma cagrıda bulunuyorum gelin bu partiye sahip cıkalım akcakocanın ampulunu yakalım yada terk edelim anahtarı getirip eski siyasetin duayeni partilerin başkanlıgını yapan sedat yemeniciye teslim edin ak partiyi sevenler gurubu

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bu seçimi kazanalım Akçakoca kazansın biz kazanalım

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  KARASU daki karışıklık yüzünden diğer ilçelerdeki adayler açıklanamıyor. çünkükü hepsini birden açıklamak istiyorlar.burada tekrar tekrar anket yapılıyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  FİTNEYİ ESAS YARATAN SİZ AK PARTİLİLER DEĞİL Mİ, BİRBİRİNİZİN YÜZÜNE SÖYLEME CESARETİ GÖSTEREMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ BİRBİRİNİZE ARKANIZI DÖNDÜĞÜNÜZÜDE BAŞLIYORSUNUZ DEDİKODUYA

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  http://www.haberevet.com/haber/20131231/720250/ak-parti-adaylari-tam-liste-kulislerden-sizan-tam-liste-iste-adaylar.html bu linkte de tam liste var adayımız Cüneyt yemenici hayırlı olsun:

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  www.lazhaber.com sitesine göre açıklanmış gibi.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız