Okan Yanmaz,Akçakoca Mal Müdürü Aysel Akçay

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz,İşbaşına geldiklerinde bir tek ağaç kesilmeyeceğini ve hatta yeşillendirmeye ağılık vereceği sözünü verdi.

Okan Yanmaz,Akçakoca Mal Müdürü Aysel Akçay
30.12.2013 - 01:07
3053

 

MHP Akçakoca Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz,Akçakoca'da hızla betonlaşmaya özellikle sosyal alanlarda gidildiğini bunun önüne geçmek gerektiğini belirtti.

 

Akçakoca Mal Müdürü Aysel Akçay’ı makamında ziyaret eden Yanmaz,burada yaptığı açıklamada; İşbaşına geldiklerinde özellikle bir tek ağacın bile kesilmeyeceği sözünü vererek, ''Ne olursa olsun  yapacağımız her çalışmada önceliğimiz çevrenin korunması olacak.

 

Ağaç kesmekle bir yere varılmaz

 

Yaptığımız çalışmayı tek bir ağaç bile engellerse o ağaç kesilmeyecek bunun sözünü veriyoruz.Akçakoca'da Turizm açısından yeşillendirme çalışmalarına ağırlık vereceğiz.Sosyal yaşam alanları bol ağaçlandırma olacaktır.İnsanlarımız beton içersinde değil yeşil alanlarda  yaşamlarını sürdürecekler, yaşadıkları kentten keyif alacaklar. Akçakoca'ya gelen misafirler zaten betonlaşmadan kaçıyorlar bunun için ne olursa olsun maviyle yeşilin bütünleştiği Akçakoca bizim önceliğimizdir''diye konuştu.

 

Mal Müdürü Aysel Akçay,Akçakoca'nın şirin bir ilçe olduğunu dikkat çekerek,Akçakoca büyüyor ancak biraz daha düzenlemeye, mahallerin daha güzel olması gerektiğini vurguladı.

 

Akçay,ayrıca Akçakoca'da 8 bin kişinin 2-B yasasından faydalandığını ancak çeşitli sorunların yaşandığını belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız