AK Partiden ATSOya Ziyaret!

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı ATSOda Yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Mehmet Pazvant’ı makamında ziyaret etti.

AK Partiden ATSOya Ziyaret!
18.12.2013 - 18:49
2742

AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı ATSO'da Yeni Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Mehmet Pazvant’ı makamında ziyaret etti.

 

Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Pazvant’a başarılar diyerek, "Odanız Akçakoca'ya güzel şeyler vermeye nasip etsin. Size de bize de birlik beraberlik nasip etsin. Bu ilçeyi hak ettiği yere hep birlikte ulaştırmaya çalışacağız" dedi.

 

Pazvant, ise "Yanımızda olduğunuzu biliyoruz. El Birliği olarak bu Akçakoca’ya bir şeyler katabilirsek ne mutlu bize. Ticaret Odası için çok çalışmak lazım. Ama sağ olsunlar 2 bin tane üyelerimiz ve değerli Akçakoca insanlarımız değişik fikirler ile geliyorlar. Eksikliğimizi ve yapılmak istenenleri söyleyebiliyorlar. Bu benim için en büyük mutluluktur. Buraya her gelen fikrini rahat rahat söyleyebiliyor. Değişik projeler sunulması bizi mutlu ediyor" diye konuştu.

              

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ak parti çalışıyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  sayın mehmet pazvant. fazla yanaştırma bunları yanına .seni de yerler bunlar. he bide bilmez seni bu halk , seni de akp li sanırlar.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız