Ak Parti öğretmenler gününü okullarda kutluyor

Akçakoca Ak Parti teşkilatı Öğretmenler gününü okullarda ziyaretlerde bulunarak kutluyor.

Ak Parti öğretmenler gününü okullarda kutluyor
26.11.2013 - 08:57
3087

 

Akçakoca Ak Parti teşkilatı Öğretmenler gününü okullarda ziyaretlerde bulunarak kutluyor.

 

Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri Akçakoca'da tüm okullarda okul müdürlerini öğretmenleri ziyaret ederek öğretmenler günü kutladılar.

 

İlçe Başkanı İbrahim Bilgin,Öğretmenlerin baş tacı olduğunu belirterek,sadece bir gün değil her gün Öğretmenlerimizin günü olduğunu belirterek,bende bir eğitimciyim,öğretmenlik özverili bir meslektir.Tüm öğretmenlerimizin bu güzel anlamlı günlerini kutluyorum''ifadelerini kullandı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Mahmut BARIŞ
    Mahmut BARIŞ
    3.04.2021 18:41

    Akçakoca Tv adlı gazete köşelerinde Akçakoca Belediye başkan adayları için yapılan yorumları okuyorum. Güzel yorumlar olduğu kadar çok kötü onur kırıcı yorumlarda var.Hepimiz Akçakocalıyız, adayları sevmeyebilrsiniz, hatta bende sevmeyebilirim, ama lütfen eleştirirken onur kırıcı ve kendimize yapılmasını istemediğimiz yorumları yapmayalım. Şık olmuyor.Akçakoca için çalışan bu uğruda zihin yoran,emek harcayan herkese teşekkürler. Saygılarımla

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız