Kılılçdaroğlu Akçakoca’ya geliyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kasım’da Akçakoca’ya geliyor.

Kılılçdaroğlu Akçakoca’ya geliyor!
18.10.2013 - 17:26
7294

 

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Akçakoca ve Yığılca’da bir dizi açılışlara katılmak üzere Akçakoca’ya geleceği belirtildi.

 

Kılıçdaroğlu’nun , Düzce'de 2 olan belediye sayısını bu yerel seçimde arttırmak için CHP İl Merkezinde yapılan seçim çalışmalarını değerlendirecek…

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kasım’da Düzce’ye geliyor. Düzce’de CHP’nin iki kalesi olan Akçakoca ve Yığılca’da açılışlara katılmak üzere gelmeyi planlayan Kılıçdaroğlu’nun Düzce, Akçakoca ve Yığılca gezi programı pazartesi netleşecek.

 

Sahil bandı ve termineli açacak

 

 

Kasım ayı içinde Akçakoca’ya gelecek  Kılıçdaroğlu, Akçakoca’da bir bölümü tamamlanan Sahil bandının ve terminalin, açılışlarını gerçekleştirecek. Kılıçdaroğlu, Akçakoca’da yerel seçim çalışmalarına ilişkin konuşma yapacak ve ve vatandaştan  Fikret Albayrak’a bir kez daha destek vermesini isteyerek Albayrak'ın seçim kampanyasını başlatacak.

 

 

Meydanlardaki desek sandığam yansımamıştı

 

Bilindiği gibi Kılıçdaroğlu, 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri öncesi Düzce’ye yaptığı mitingden memnun kalmış, ancak seçimlerde beklediğini alamamıştı. Düzce’yi hayal kırıklığına uğradığı iller arasında gösteren Kılıçdaroğlu, “Düzce beni çok umutlandırmıştı. Oyumuz arttı ama milletvekili çıkaramadık.” demişti.

 

Genel seçimlerin ardından ilk defaya Düzce’ye gelecek olan Kılıçdaroğlu, Düzce'de 2 olan belediye sayısını bu yerel seçimde arttırmayı hedefliyor. Düzce'de oy potansiyeli yüksek, güçlü adaylarla halkın karşısına çıkma hazırlığı yapan CHP’de Kılıçdaroğlu’nun ziyaretinde başkan adayları ile ilgili ipuçları da verilecek.