Metin Feyzioğlu: İnsanların yaşam tarzına hiç müdahil olmadım VİDEO

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Akçakocada Cumhuriyet ve Demokrasi konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Metin Feyzioğlu: İnsanların yaşam tarzına hiç müdahil olmadım VİDEO
14.10.2013 - 09:13
3253

 

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Türkiye'de ekonomik alanda belli bir büyüme var. Hakikaten bir büyüme var ancak bu kadar güzel bir kaynakla daha da büyüme olabilir. Eve ekmek getiren herkes ekonominin içinde. Bir alışveriş merkezi furyası başladı ancak Türk halkının tamamı tüketici olarak tamamlanmış'' dedi.

 

 Fındık politikasına değinen Feyzioğlu, Fındık borsasının Almanya’da olduğunu belirterek ''Türkiye dünyanın fındık üreticisi olduğuna göre bu borsanın neden Almanya olduğunu bilemiyorum bu çok önemli düşündürücü olduğuna inanıyorum'' diye konuştu.

 

Türkiye'de kadınların yerine değinen Feyzioğlu “Kadınların dışarıya istediği kıyafetle çıkma özgürlüğü birçok yerde kısıtlanmış durumda. Dolayısıyla Kadınlar tekrar bir silkinip özgürlüklerini kurma mücadelesini sürdürmek zorundalar. Burada başı kapalı kardeşlerimiz var hayatımın hiçbir devresinde başörtüsüne ve türbana, örtünmeye karşı olmadım beni bu hiç ilgilendirmedi. Benim için kafasındaki düşünce önemlidir” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    ne biçim başlık o dalga geçer gibi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız