Çakır, kendi adının verildiği “ Osman Çakır “ yol çalışmasını inceledi

Ak Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır ve beraberindeki heyet Akçakoca-Yığılca arasında başlatılan yol yapım çalışmalarını inceledi.

Çakır, kendi adının verildiği “ Osman Çakır “ yol çalışmasını inceledi
16.09.2013 - 12:36
10452

 

AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır, Akçakoca Yığılca arasını 40 KM kısaltacak Altunçay Yığılca arasında yapımı devam eden  “ Osman Çakır “ yolunu yerinde inceledi.

 

 

Projenin onaylanması ve ödeneğinin çıkarılması için büyük çaba sarf eden Osman Çakır, adının verildiği  ve bu yıl yatırım programına alınan ve çalışmaları başlatılan yol ile ilgili  şunları söyledi. “ Akçakoca İlçe başkanımız İbrahim Bilgin, Akçakoca  Orman işletme müdürümüz Kerim Gençoğlu , Altunçay Köyü muhtarımız Ahmet Uygun ve beraberimizde bulunan görevli arkadaşlarla çalışmalara başlanan yol alanında incelemelerde bulunduk.

 

 

Açılacak yol ile Yığılca Akçakoca arası 40 km azalacak.  2015 yılında inşaatına başlanacak Altınçay Göleti ile bu bölge turizm açısından önemli bir yere sahip olacaktır.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (17)

 • camlılı mecnun
  camlılı mecnun
  3.04.2021 18:41

  yol camlı ile dibektaş köyünün tam ortasından geciyor camlının fındık bahcelerinden asara baglanıyor ordanda yıgılcaya mantık dışı bir iş böyle yapılıyo ondan sonra ordulular manavlar anlaşamıyo sen aradaki yolu bagı kesersen bu böyle devam eder yolun ismiyle deyil bunlarla ilgilenin

 • İrfan Ergin
  İrfan Ergin
  3.04.2021 18:41

  Altıncay köyünden yığılca istikametine acılan yol asar köyüne bağlanıyor .Diğer köyler dibektaş :camlı altıncaya sınır komşu asar köyü ise komşu değil sınırda değil altıncay manav köyü asar manav köyü dibektaş camlı ordudan göcmen köyü şekil itibarıyla dibektaş camlı köyleri icin faydasız yol vatandaşın fındık bahcesi kesiliyor yol fındıklık haricinden ormandan gitmiyor. Altıncay muhtarı Ahmet bey yanlış yapmış.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  tabelanın başındaki haşmet e ihtişama bakarmısınız? ALLAH nazarlardan saklasın.

 • 2B mağduru
  2B mağduru
  3.04.2021 18:41

  Devletin parasıyla yol yapılacak, adını verecekler sayın çakır. hayırlı olsun adın dağlarda gezecek. Bence bu sana az gelir. 2B kapsamında millet kendi toprağını para vererek alacak. sayenizde. bu konuda üç maymunu oynamandan dolayı, katkının çok büyük olduğunu düşünüyor ve bu haraca da adının verilmesini istiyorum.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Osman Çakır yolu, devletimize, milletimize, Akçakocalılara hayırlı uğurlu olsun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yemezler AK Partili, siz bu kafayla daha çok ağlarsınız Akçakoc'da

 • ak parti
  ak parti
  3.04.2021 18:41

  Arkadaslar akcakocada ak parti chp savasları başlamıştır. Chplilerin yalanlarina iftiralarıa hakaretlerine ve en onemlisi yalanlarina karsi mucadele edecez. Yapmak istediklerimizi ve yaptiklarimizi anlatacaz. Eskisi gibi susan olmayacaz. Ve ak partiden kurtuldugu icin akcakoca agladi diyen bir zihniyeti 2014 mart ayinda gerekli yere gonderecez. Gazamiz mubarek olsun...

 • Genç Akçakocalı
  Genç Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Bir çuval incir ancak böyle berbat edilebilir... Sayın vekilin ismini verme fikri, kimden çıkmışsa bu olmamış,olmamış olmamış...

 • Haberin Manşeti Maksadını aşmış
  Haberin Manşeti Maksadını aşmış
  3.04.2021 18:41

  Ey akcakocatv, neden bu manşet... kime şirinlik derdindesiniz... "iş bilenin kılıç kuşanın" der atalar... alt alta... üst üste yada yanyana sayın vekilimizin düzceye, akçakocaya getirdği yatırımlara kaynakla bakın, kimle karşılaştırırsanız karşılaştırın... ne olduğunu görürsünüz... isim vermek şöyle dursun... başkaları yapsa heykelini dikmeye kalkarlardı... ön yargısız değerlendiren bir kişi olarak yazıyorum. anlayana....

 • selim başar
  selim başar
  3.04.2021 18:41

  yolun adı verilmiş,yolun güzergahı belli olmuş,hepsi güzelde,eğer bu yol yapılıyor ise yol yapmak için çalışan araçlar neredeler,hiç bir fotoğrafta rastlayamadım.bu geçtiğimiz belediye seçimleri öncesi,çuhallı çarşısının girişindeki 'doğal gazı Akçakoca'ya getirdik 'deyip yol boyunca açılan 50 metrelik boru hattına benzemesin!!!!

 • Vatandaş Rıza
  Vatandaş Rıza
  3.04.2021 18:41

  Bu Akçakocalı AKP'lileri anlamak zor. Partinin merkezi okyanusları geçiyor, lakin bizim Akçakoca teşkilatı vekile yağcılık yapmak için birbirleriyle yarışıyor. Sizin İlla bir şeylere isim verme merağınız nedir? İlla isim verecekseniz vekilin adını bu işlere neden karıştırıyorsunuz. Yerel seçim öncesi butür aymazlılara neden giriyorsunuz... Rakiplerinize neden koz veriyorsunuz?

 • akcakocalı
  akcakocalı
  3.04.2021 18:41

  Ismi gercekten kendi mi vermis.kendisinin bilgisi varmiymis yoksa supriz mi yapilmak istenmis. Birde tabelanin fotografi ayri kendi resimleri ayri gibime geldi. Eger kendisinevboyle bir jest yapilmak istendiyse iyi olmus.

 • ali
  ali
  3.04.2021 18:41

  Cemil kardeş vicdanı olan hiç bir insan yapılan yatırmıa itiraz etmez. Ancak cebinden bir kurşu para harcamadan yola kendini ismini evrmek de neola? Hem diğer vekiller neder bu işe?

 • cemil
  cemil
  3.04.2021 18:41

  ya bu chp liler neden her şeye muhalefet olurlar anlamış değilim ne güzel bi hizmet yapılmış yapılan yorumlara bakarmısınız ya

 • Cengiz Başar
  Cengiz Başar
  3.04.2021 18:41

  Yolun parasını sanki kendi cebinden veriyor. Bu nasıl bir zihniyettir? Pes yani!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  sayın yorumcu şaşırmayın, bırakın keyfini çıkarın. Adam o yolun yapılması için uğraşmış, iş edinmiş ödeneği çıkarmış ve programa aldırmış. İnsanlarda emeği geçtiği için sayın vekilin adını uygun görmüşler. Neden şaşırıyorsunuz ki

 • Aşıkoğlu
  Aşıkoğlu
  3.04.2021 18:41

  Ne günlere kaldık yarabbim, ortada hol yok yumurta yok. Kim, hangi zekalı o tabelayı yola asar. Niye asar, koca koca adamlar o tabelanın önünde neden fotoğraf karesine girmek için birbirleriyle yarış ederler. Sorular sorular sorular... Bindik bir alamate gidiyoruz kıyamate. Allah sonumuz hayırlı etsin.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız