Yeni yönetim ziyaretlere başladı: İlk ziyaret Kaymakam Pekmez

Göreve yeni başlayan İbrahim Bilgin Başkanlığındaki AK Parti ilçe yönetimi, ziyaretlerine Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez’le başladı.

Yeni yönetim ziyaretlere başladı: İlk ziyaret Kaymakam Pekmez
2.08.2013 - 18:47
3667

AK Parti ilçe yönetimi,  Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmezi makamında ziyaret etti. Kalabalık bir heyetle kaymakamlığa gelen AK Parti ilçe yönetimini Kaymakam Pekmez karşılarken heyetin kalabalık olması nedeniyle görüşme Kaymakamlığın konferans salonunda gerçekleşti.

 

 

Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bilgin, görüşme esnasında yeni yönetimde yer alan arkadaşlarını tek tek tanıtırken, 20 kişilik yönetim kurulundan bazı üyelerin çalıştıkları için görüşmeye gelemediklerini ifade etti.

 

 

Bilgin, burada yaptığı konuşmada, ‘’İGM (İl Genel Meclisi) üyesi olmam sebebiyle zaten Kaymakam Bey’le sürekli görüşüyoruz. Bundan böyle de toplumumuzun sorunlarını gidermek için teşkilatımız vasıtasıyla ilişkilerimizi daha da geliştireceğimize inanıyorum ‘’ dedi.  

 

 

Kaymakam Aykut Pekmez ise, ‘’Hayırlısı olsun. Allah mahcup etmesin’’ sözleriyle başladığı konuşmasına, ‘’Siyasi partiler üye sayısı ve hareketlilikleri açısından en büyük sivil toplum kuruluşlarıdır. Siyasi partiler, yerel yönetim ve halk arasında köprü vazifesi görürler. Tabii ki siz de iktidar partisi olduğunuz için önemli köprü durumundasınız. Bizler ancak belirli süreler içerisinde buralarda vazife yapıyoruz. Buraların sorunlarına aşağı yukarı hâkim oluncaya kadar çalışma süremiz doluyor ‘’ diyen Kaymakam Aykut Pekmez, ilçenin belli başlı sorun ve ihtiyaçlarının olduğunu söyleyerek, ‘’Sayın Vekilimizle birlikte Ankara temaslarını yürütüyor ve ilçemizin ihtiyaçlarıyla ilgili yol katetmeye çalışıyoruz. İnşallah daha faydalı olacak biçimde çalışmalarımız devam edecektir’’ dedi ve AK Parti yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  gebekeseden sadece üç kişi arkanda okan yanmaz onlar da oylarını köyde kullanırlar emin ol.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  okan yanmaz diyor akçakoca duymuyonuz hala

 • gebekeseli
  gebekeseli
  3.04.2021 18:41

  gebekese arkanda okan yanmaz

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Bu yonetımle bu kafayla sızı de yakında alırlar o makamdan hıc merak etmeyin..kadro evlere senlık okan yanmaz gelıyor hepınızı sılecek ordan bunun bilin..

 • Ali
  Ali
  3.04.2021 18:41

  Bizde alışkanlıktır, siyasiler yetkiyi milletten alırla ama önce selamı devlete çakarlar. Birgün buda değişir inşallah! Yeni göreviniz hayırlı olsun arkadaşlar...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız