İbrahim Bilgin AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı oldu

Mustafa Ezer’in istifasıyla boşalan AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatında başkanlık düğümü bugün Ankarada çözülüyor

İbrahim Bilgin AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı oldu
13.07.2013 - 12:04
8414

 Gazetemize ulaşan son dakika bilgisine göre, AK Parti Genel Merkezi’ne İbrahim Bilgin,Gönül İnceoğlu, Alaattin Küçük’ten  3 oluşan ismin bildirildiği ve ibrenin İbrahim Bilgin’den yana olduğu bildirildi.

 

 

AK Parti Genel Merkezine çağrılan İbrahim Bilgin, genel merkez yöneticileri ile yönetim kurluna girecek isimleri müzakere ettiği ileri sürüldü.

 

AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun 3-4 gündür Akçakoca’da yürüttüğü çalışmalar sonuçlanmak üzere. Kaşıkoğlu ve parti kurmaylarının Akçakoca’da yaptıkları ve onlarca isimle yüz yüze görüşmelerinin ardından AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatına atanacak isim şekillenmek üzere…

 

 

SKY Tower'de 15 isim öne çıktı


Salı akşamı SKY Tower otelde yapılan AK parti Akçakoca kurucuları ile yapılan toplantıda ilçe başkanlığı için önerilen 15 isimle yapılan tek tek görüşmelerden bir sonuç alamayan genel merkez ve il yönetimi, yapılan görüşmelerin sonucunda öne çıkan Alaattin Küçük, Gönül İnceoğlu ve İbrahim Bilgin üçlüsünden  ibreyi son anda AK Parti İl Genel Meclis üyesi İbrahim Bilgin’e çevrildi.

 

Yerel seçim öncesi partiye abilik yapacağı düşünüldü

 

Uzun yıllar içinde edindiği Siyasetteki bilgi ve tecrübesi ile ismi öne çıkan İbrahim Bilgin’in parti tabanından gelen yoğun istek karşısında ilçe başkanlığına hayır demediği konuşulurken, Ankara’da genel merkez yöneticileri ile görüştükten sonra kararını açıklayacağı ileri sürüldü.

 

Ankara'da genel merkezde görüşmeler yapıyor

 

AK parti’ye yakın çevreler, İbrahim Bilgin’in  bu sabah AK parti Genel Merkezine çağrıldığını ve Ankara’da parti kurmaylarıyla bugün  görüşme yaptığını söyleyerek, yönetime girecek isimleri müzakere ettiğini ileri sürdüler.

İbrahim Bilgin'in bugün Akçakoca’ya AK parti ilçe başkanı olarak döneceğini,  Pazartesi günü de kolları sıvayarak oluşturacağı  ilçe yönetimi ile yara bere içinde kalan  ilçe teşkilatında beyaz bir sayfa açacağını ileri sürdü…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (16)

 • resimci
  resimci
  3.04.2021 18:41

  Her kişi hakkında bu şekilde yerici yorumlar yapanlar ahlak problemi olan başı boş kişiliklerdir.Herkes kendi işine baksın.Başkasına kusur bulmaktan akşam evine ekmek getirebiliyor musun acaba Fotoğrafcı?

 • fotoğrafcı
  fotoğrafcı
  3.04.2021 18:41

  Allaha şükür iyi bir gelirim var iyi bir makam sahibiyim,mühendisim evime istediğim herşeyi alabiliyorum. burda İ.Bilgin'i yerici bir yorum olmadığını belirteyim bunu anlayabilecek kadar kapasite sahibi olmadığınız belli. burda yapılan yorum M.Ezer için ve Akparti nin onun zamanında nekadar boş işlerle uğraştığıdır.sen, beni bu hareketleriyle partiden soğutan mustafacılardansın sanırım.herkes kendi işine baksın demişsin; benim işim partimin eski günlerdeki gibi ahenkle çalışmasını sağlamaktır. senin işinde burdaki yorumları takip edip abidik-kubidik eleştiriler yapmak değil ise sende kendi işine bak ozaman. evine ekmek getirmeye çalış,anlamadığın işlere karışma resimci

 • fotoğrafçı
  fotoğrafçı
  3.04.2021 18:41

  biliyorsunuz ki i.bilgin de profesyonel fotoğrafçı.. umarım mustafa ezer gibi fotoğraf çekmek için çöp kovalarının peşine düşmezz..

 • isa özdemir
  isa özdemir
  3.04.2021 18:41

  tam isabet

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  başarılar

 • mustafa AYDIN
  mustafa AYDIN
  3.04.2021 18:41

  uzlaşmaya dayalı toplumsal talepleri yararını yarınını gözetleyen bir baş olmanı temenni eder size inanan bir insan olarak partimizi bir çizgiye getirebileceğini ümit ediyoruz tek ricam yönetimde bulunan fertlerin iyi seçilmesi davanın inanç ve kurallara uygun tasviri açışından önemlidir kazanılmış hakları kendi menfaatleri için meşrulaştırmaya çalışan insanları görmek midemizi bulandırıyor hocam.yolun açık olsun

 • ercan
  ercan
  3.04.2021 18:41

  çok isabetli bi tercih ak parti akçakoca teşkilatında değişim lazımdı olması gereken oldu

 • resul
  resul
  3.04.2021 18:41

  çok isabetli bi karar gerçekten değişim şarttı ve isabetli bi karar olmuş

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  İbrahim Bilgin AK partinin en isabetli ilçe başkan adayıydı. Bence partinin oratk aklı isabetli bir karar vermiştir. Krizin böyle aşılması Osman çakır'ıda parti kamuoyu önünde itibarını birazcık olsun kurtarmıştır.

 • ibrahim erdoğan
  ibrahim erdoğan
  3.04.2021 18:41

  EEE vadedilen sözler cepdeki isimler seni sıkıntıya sokaçak olsada teççubenle bynları halledersin.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hafta sonu için güzel bir haber

 • İbrahişm Bilgin Özgürlükçü Bir Fikir Adamıdır
  İbrahişm Bilgin Özgürlükçü Bir Fikir Adamıdır
  3.04.2021 18:41

  İnsanları fikirleriyle değerlendirir... kim neyi beğenmiş.. neye ne yorum yapmış gibi cadı avı peşinde olmaz. Akçakoca için hayırlı olsun.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  çok isabetli bir karar akçakoca için hayırlı olsun

 • Cengiz
  Cengiz
  3.04.2021 18:41

  AK Parti'nin son 10 yılda Akçakoca için verdiği en isabetli bir kara olmuş.Kazana AK parti ve Akçakoca olacağından adım gibi eminim. Yolun açık olsun kardeşim

 • Ali Uzun
  Ali Uzun
  3.04.2021 18:41

  Hem Akçakoca hem de teşkilatımız için hayırlı olsun.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Akçakocamıza hayırlı olsun

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız