Esvet Sarıoğlu’nun ‘Kaçak’ çıkması mühürlendi!

Esvet Sarıoğlu’nun ‘Kaçak’ çıkması mühürlendi!
28.09.2020 - 08:42
4528

 Kendisine ait binanın çatısına gizlediği kaçak baz istasyonu ile gündeme gelen AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, kendisine  ait aynı binanın ön kısmına yaptığı kaçak çıkma belediye ekiplerince izinsiz olduğu gerekçesiyle mühürlendi.

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’na ait olduğu öğrenilen ve çatısına klima kamuflajıyla gizlenen kaçak Baz istasyonun bulunduğu Balıkçı Barınağı cepheli binanın ön kısmına  kaçak çıkma yatığını tespit eden belediye yetkilileri, Pazar günü inşaatı mühürledi.

Siyasi gücünü ranta çevirmeye çalışan ilçe başkanına vatandaşlar tepki gösterirken, Esvet Sarıoğlu’nu yasalara daha fazla saygılı olmaya davet etti.

 Alınan bilgiye göre, Sarıoğlu’nun kaçak baz istasyonunu 10 yıldır kendisine ait binanın çatısında gizlediği ortaya çıktı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Birazda kaldırım işgallerine bakın kahvehane önleri kaldırımların tamamına kaplamış geçmeye yer yok bir de maskesiz oturuyor bu belediyenin zabıtası varmı var ise çalışıyormu

 • Akçakoca sakini
  Akçakoca sakini
  3.04.2021 18:41

  Çınar caddesindeki çıkmalara ne diyeceksiniz? Onlar izin aldı diyebilir siniz ama Akçakocada yaşayan herbir vatandaşın hakkı var o kaldırımlarda.. Bir tek esnafın işi yürüsün diye okadar insanın hakkını bir kişiye teslim edemezsiniz.. yasal olarak belki edersiniz ama kul hakkından kurtulamazsınız.. her yasal olan ahlaki değildir çünkü.. Roma dondurmanın önünden başlayıp çınarın sonuna kadar hergün sırayla çıkmalar dikiliyor.. kaldırımlar vatandaştan alınıp esnafa devrediliyor.. haksızlığı kim yaparsa karşısında olabilirseniz işte ozaman tarafsız olduğunuzu düşünürüz.. şuanda tarafsız bir yayın değil bu yaptığınız.. karşıda açığını gördüğünüzü hemen haber yapın...

 • Kaptan
  Kaptan
  3.04.2021 18:41

  Sözlü izinle olmaz bu işler başkannn,resmiyet lazım,liyakat lazım,adalet lazım,hakkaniyet lazım,ALLAH korkusu lazım,çok sevd8gin abine verecekmişsin beni ırgalamaz abin beni hak ırgalar,hakkın mi ona bakmak gerekir,bugün abine yarın sana hazır mekan kalacak baskannnnn.isin içinden böyle çıkılmaz başkan Allah fab kork biraz,dunyalaligini yapmışsın fazlasıyla Allah daha çok versin amma helalinden işte başkannn,bu işin ahireti var sorgusu var cehennemi var başkannn...

 • Akpartili
  Akpartili
  3.04.2021 18:41

  Yazık ki ne yazık! Kimlere kaldı dava?

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  3.04.2021 18:41

  Çok görmeyin adama .Geçmiş dönemde Belediye başkanlığı yapmış ismi lazım değil gidilse binada görülür ruhsatsız kaçak ucube teras kapatan başkanlar bile geldi geçti bu memleketten.Bu memleketin iki yakası bir araya gelmez.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yapar yapar menfaat bu .Bana bişey yapamazlar düşüncesi hakim olduktan sonra herşey yapılır.No olursa garibana olur.Gariban zaten böyle davranamaz.İlçe başkanı sıfatını kullanacak elbette.Tüm yapılanlar onlara mübah.Hakları onların

 • Ali celik
  Ali celik
  3.04.2021 18:41

  Memleket sizin nasil olsa istediginiz gibi at koşturuyor herkez.belediye petrol ofisi satar yat alir.mutahitler istediği arsaya istedigi gibi ev yapar.akcakoca da paran varsa herseyi yaptirirsın.

 • ads
  ads
  3.04.2021 18:41

  bu memleketin nedir muteahhitlerden çektiği! yazıklar olsun!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız