BAHÇELİDEN MESAJ VAR...DÜZCE BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

BAHÇELİDEN MESAJ VAR...DÜZCE BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
13.09.2020 - 20:10
1479

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İstanbul’dan Ankara’ya giderken Hendek’te bulunan Parkshop dinlenme tesislerinde mola veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü. Görüşmede Bahçeli tüm Düzce halkına selamlarını ileterek, “Düzce’nin benim için ayrı bir önemi var” dedi.

 MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Heybeli Adada düzenlenen “ Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu" dönüşü,  MHP Lideri Devlet Bahçeli ile Hendek’te bulunan Parkshop tesislerinde görüştü. Sadece Caboğlu’nun katıldığı görüşmede Bahçeli, ilçelerde devam eden kongreler, hizmette 500 gününü dolduran Belediye başkanları ile  ilgili MHP İl Başkanı Caboğlu’ndan bilgi aldı. Bahçeli’ye kongrelerin Genel Merkezin belirlediği takvime göre devam ettiği bilgisini veren Caboğlu, “Sizlerin de talimatları doğrultusunda ilçelerde ki kongre sürecimiz devam ediyor” dedi.

Caboğlu ayrıca Bahçeli’ye Düzce’nin sorunları ile ilgili bilgi verdi. Sorunların çözümü için teşkilat başkanları, belediye başkanları, belediye ve İl genel meclis üyeleri ve Milletvekili Ümit Yılmaz ile  gece gündüz çalıştığını belirten Caboğlu, aynı zamanda AK Parti ile birlikte ittifak ruhuna yakışır şekilde çalıştıklarını kaydetti.

“DÜZCE’NİN BENİM İÇİN AYRI BİR ÖNEMİ VAR”

Görüşmede, tüm Düzce halkına selamlarını ileten Bahçeli, “Benim için Düzce’nin ayrı bir önemi var. Önümüzde ki süreçte Düzce’ye gelerek, değerli hemşerilerimle buluşmak istiyorum. Tüm Düzceli hemşerilerime en samimi duygularımla selamlarımı iletiyorum. Düzce için yapmam gereken bir şey olursa, size her zaman kapımız açık ” diye konuştu.