CHPli eski Yöneticilerden Pusula Katamarana Tam Not!

CHPli  eski Yöneticilerden Pusula Katamarana Tam Not!
28.08.2020 - 16:13
1790

 Bir grup eski CHP yönetici, Akçakoca Belediyesi Pusula Katamaran Gezi Teknesinde akşam yemeği yedi, hizmetten  ve fiyatlardan oldukça menün kaldılar.

CHP Düzce eski İl başkanı İlhan Duru ve Mustafa İzgin ile kalabalık bir CHP grubu, Pusula Katamaran gezi teknesinde akşam yemeği düzenledi. Teknede balık yiyen CHP’li grup,  Ege’de Akdeniz’de olan gezi teknesi neden Akçakoca’da olmasın, bu hizmeti Akçakoca’ya kazandıranlara teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili Akçakoca TV’ye açıklama yapan Mustafa İzgin, “ partiye yıllarını vermiş parti yöneticisi arkadaşlarımızla geleneksel olarak 15 günde bir çeşitli mekanlarda bir araya geliyoruz. Bu akşamda Pusulamızı Gezi Teknesi Kamatamarana çevirdik İyi ki geldik. İstisnasız bütün arkadaşlarmış hem servis edilen yemeklerden ve hem fiyattan memnun kaldılar. Düzce’nin bir ihtiyacıydı.  Keşke böyle bir gezi teknesi 2009- 2014 dönemi belediye başkanımız Fikret Albayrak döneminde olsaydı. Böyle bir gezi teknesini Akçakoca’ya kazandırılmasında emeği geçen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve ekibine  teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız