Oktay Ustabaş:İç ve dış düşmanlara karşı her zaman dimdik ayaktayız

Akçakoca MHP’li gençler bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Oktay Ustabaş:İç ve dış düşmanlara karşı her zaman dimdik ayaktayız
21.05.2013 - 15:56
5172

 Akçakoca MHP İlçe teşkilatında gençler bir araya gelerek açıklamada bulundular.

Akçakoca MHP İlçe teşkilatında bir araya gelen gençler, Akçakoca MHP İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Oktay Ustabaş ve Gençlik Komisyonu Başkanı Cüneyt Karacan, her zaman ülkeyi savunmak üzere bir kuvvet olacaklarını belirttiler. İlçe Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Oktay Ustabaş, "MHP'li gençler olarak iç ve dış düşmanlara karşı her zaman için bir kuvvet olarak dimdik ayakta duracağız" dedi.
 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (8)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ve adını soyadını yazmayan arkadaş ! evet kişiye göre siyaset yapılmaz ama perde arkasında saklananarak yorum yapana da karşıyım nedeni de gayet basit biz nasıl herkesin önünde istediğimizi söylebiliyorsak karşımdaki muhatabım da öyle olmalı aksi durumlarda tabi ki tepki koymam normal doğam gereği ....

 • oktay ustabas
  oktay ustabas
  3.04.2021 18:41

  ilk önce halit beye partilim veya başka biri kim ki yorum yaparken açıkca kendinie ifşa edemez benim için aynı değerde dir yani bi değeri kıstas alırsak benim gönlümde siyaseten bir yeri yoktur çünkü gizli saklının bir hayrı olmaz siyaseti de zaten gzili kapaklı yaptıkları için bu ülke hak ettiği yerin çok uzaklarında ... AKÇAKOCA hakkında da celadetim ise sınırlı değildir yeri ve zamanı gelince elbette akçakoca daki eksikler hakında olumsuzluklar hakkında yorum ve açıklamalarımız olacaktır buna kesinlikle emin olabilirsiniz ama üstteki haber genel siyasetle alakalı ve ona göre yorum yapmışsızdır ki zira ihlas haber aracıyla tüm haber ajanslarında geçmiştir bu haber..anlayışla karlşılamnız lazım ki bu haberin altına akaçkcoa ile ilgili yorum yapmak dam üstüne saksağan misali olur biraz :)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  al işte isimle yorum yazsan ne olur yazmasan ne olur,burada ismin önemi yoktur,yapılan değerlendirme ve yorum önemlidir,ama siz kişiye göre siyaset belirliyorsanız orasını bilemem..

 • Halit Ayarcı
  Halit Ayarcı
  3.04.2021 18:41

  Sayın Oktay Ustabaş’a Söz konusu habere Halit Ayarcı olarak yorum yazan kişi ben değilim. Biri benim müstear ismimi kullanarak yorum yazmış. Yönetmenimizden bu konuda daha dikkatli olmasını rica ediyorum. Her ne kadar bu duruma kızsam da yorumun ana fikrine katıldığımı söyleyebilirim. Müstear bir isimle yazdığım doğru ve açıklamaya niyetim de yok. Müstear bir isimle yazan partinizin ve partiniz tarihindeki bir çok kişi olduğunun sanıyorum biliyorsunuzdur. Partinize ve parti tarihinize mensup bu kişilerin erkeklik durumları hakkında ki yorumlarınızı da merak ediyorum. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. İsmini açıklamayan, açıklamak istemeyen belki de açıklayacak durumda olmayan birine karşı olan celadetinizi Akçakoca ile ilgili konularda da göstermenizi rica ediyorum. Akçakoca ile ilgili konularda da göstereceğiniz celadetin Akçakoca’nın hayrına olacağını düşünüyorum. Bundan sonra Akçakoca ve Akçakoca gündemi ile daha çok açıklama yapacağınızı umuyorum .

 • oktay ustabas
  oktay ustabas
  3.04.2021 18:41

  halit bey sizin için kolay olabilir hazmetmesi satılmış bir politikanının savunucularından olmak devlet bey de aynı şeyleri söylüyor olması ise aynı davanın savunucları olduğumuzdan olması gayet normal sizler bu ülkenin peşkeş çekilmesini çabuk hazmetmişsiniz çok besbelli ama biz sizin gibilerden değiliz ve ayrıca konu akçakoca ile ilgili değil olduğunda da başkan adayımızın ve partimizin akçakoca ile ilgilii bir çok projesi var emin olun ve ayrıca nakarat ı siler apo kankanızla beraber dostça çekersiniz .... ...

 • Halit AYARCI
  Halit AYARCI
  3.04.2021 18:41

  Oktay bey, bırakın Allah aşkına şu " iç düşman dış düşman muhabbetini. " Devlet bey bunları zaten her parti toplantısında bolca söylüyor. Siz Akçakoca için ,Bu ülke için yeni şeyler söyleyin artık.Bıkmadınız mı 50 yıldır aynı şarkının nakaratlarını tekrarlamaktan...

 • oktay ustabas
  oktay ustabas
  3.04.2021 18:41

  isimsiz yorum yazan !! sen sanırım okulunu bitirmişsin ama sanırım ama işe yaramamış daha adını soyadını yazma csaretini öğretmemişler .... sen bu çocukların kurbanı ol onlar küçük kalplerinde apoya başkaldırmışlar sizler ve sizin gibi zihniyettikler gibi apo şerefsizinin eteğini öpüp kanka olmayı değil vatansever olmayı bu genc yaşta tercih edebilecek olgunluktalar .. sizler gibi açılım mavalına inanmayacak kadar da akıllılıar emin ol ..ve bir daha yorum yazacaksan ismini soyadını yaz da erkek ol.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gençler önce okullarını bitirsinler,sonra düşmanla ilgilenilir

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız