CHP...Sokağın arka tarafı yangın yeri...

CHP...Sokağın arka tarafı yangın yeri...
14.07.2020 - 12:02
1920

 CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı, Akçakoca Belediye Meclisinin,  mülkiyeti belediyeye ait yerlerin satışı ve yapılan takaslarla ilgili yazılı basın açıklaması yayınladı.

“ Kamuyu zarara uğratan, kamu yararını gözetmeyen tüm satışların karşısında olacağız “ denilen açıklamada, Halkımız bilmelidir ki, sokağın arka tarafı yangın yeri. Makyaj konusunda uzman olan yönetim maalesef bu uzmanlığını belediyecilik hakkındaki çalışmalarında göremiyoruz “ denildi.

İŞTE O AÇIKLAMA

“ Akçakoca halkının öz mallarının satışı ve takası hakkında ki basın açıklamamız

Akçakoca halkının öz mallarını satışa ve takasa sunan MHP belediyesi kamuyu zarara uğratma konusunda gayet başarılıdır. Tabi ki biz CHP İlçe Başkanlığı olarak halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Herkes bilmelidir ki kamuyu zarara uğratan, kamu yararını gözetmeyen tüm satışların karşısında olacağız. Üretmeyip satan zihniyet yarın satacak mülk ve taşınmaz bulamadığında ne yapmayı planlıyor. Belediyenin tüm gelirlerini kısırlaştıran yönetim, sadece aspirin tedavisi uygulayarak yol kat etmeye çalışıyor. Halkımız bilmelidir ki, sokağın arka tarafı yangın yeri. Makyaj konusunda uzman olan yönetim maalesef bu uzmanlığını belediyecilik hakkındaki çalışmalarında göremiyoruz. Sadece tavsiyemiz radikal kararlar alırken, taahhüt ettiğiniz gibi halkada danışmanız yönünde olmalıdır “ denildi.