AK Partiden evinden çıkmayan yaşlılara moral ziyareti

AK Partiden evinden çıkmayan yaşlılara moral ziyareti
5.06.2020 - 18:09
2076

 AK Parti İlçe Teşkilatının, koronavirsle mücadele kapsamında 75 gündür ev hapsi yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşlara moral ziyaretleri devam ediyor.

Pazar günlerinin dışında haftanın 6 gününü evde geçiren 65 yaş üstü vatandaşlara hem moral vermek ve hem sıkıntılarını dinlemek maksadıyla 75 gündür ev hapsinde tutulan Ali Kiremitçi’yi evinde ziyaret eden AK Parti ilçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ziya Denizgez ve Emrah Bartan, bir süre Kiremitçi ile sohbet ettiler.

Ali Kiremitçi’nin Yukarı mahallede bulun  bahçeli evinde  çay eşliğinde bir süre sohbet eden AK Parti heyetine 65 yaş ve üstü vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları anlatan Kiremitçi, 75 gündür evlerde kaldıklarını ve bu süre içinde bir çok arkadaşının kapalı ortamda kalmaları nedeniyle strese girdiğini belirterek yasağın bir an önce kaldırılmasını istedi.

İlçe başkanı Esvet Sarıoğlu’da, gittikleri her evde benzer  şikayetleri aldıklarını belirterek, bölge milletvekili başta olmak üzere yetkililere sorunları ileteceğini söyledi.