AK Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu Bayram Mesajı Yayımladı...

AK Parti İlçe Başkanı Sarıoğlu Bayram Mesajı Yayımladı...
23.05.2020 - 12:32
972

 AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. 

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönlümüzde yer ettiği, rahmet ve bereket ayı olan mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları günlerdir. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramımızı bu sefer Covid 19 önlemleri çerçevesinde evimizde oturarak kutlayacağız. Yüce Allah tüm insanlığı bu tür musibetlerden korusun, bizlere bayramlarda hep birlikte olma, din kardeşlerimizi kucaklama fırsatını yeniden versin. Bu temennilerle Akçakocalı hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.

ESVET SARIOĞLU

AK PARTİ AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız