MHP Milletvekili Yılmaz, asılsız haberi mahkemeye taşıyor

MHP Milletvekili Yılmaz, asılsız haberi mahkemeye taşıyor
15.04.2020 - 09:54
1868

 MHP Düzce Milletvekili Ecz. Ümit Yılmaz koronavirüs iddialarına sert cevap verdi. Yılmaz açıklamasında, “ helalinden ekmek parası kazandığım eczanemi karalamaya yönelik haberlerle ilgili yasal işlem başlatacağım “ dedi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bir yerel basın organında, eczanesinde  kalfa olarak çalışan Ömer Faruk Arslan’ın Covid-19 testi pozitif çıkmıştır haberinin gerçeği yansıtmadığını yalan olduğunu söyledi. Yılmaz,  haberi yapanlar hakkında kanuni işlem başlatacağını söyledi.

ÜMİT YILMAZ ŞU AÇIKLAMAYI YAPTI

“ Değerli hemşehrilerim;

  Uzun bir süredir siyasi olarak hem şahsımı, hem de temsil ettiğim Milliyetçi Hareket Partisini karalamaya yönelik yalan yanlış tezviratlar üreten bir kısım çevreler, helalinden ekmek parası kazandığım eczanemi karalamaya yönelik haber yapmış/yaptırmışlardır.

  Ümit Eczanesinde  kalfa olarak çalışan Ömer Faruk Arslan’ın (aşağıdaki belgede görüldüğü üzere) Covid-19 testi NEGATİF çıkmıştır. Buna rağmen sırf bir yerlere şirin görünmek adına insanların ekmek teknesini, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde karalamanın ne anlama geldiğini siz değerli kamuoyunun takdirine bırakıyor ve bu asılsız haberleri yapanlar/yaptıranlar hakkında gerekli yasal işlemleri başlatacağımızın bilinmesini isterim.      

  Saygılarımı sunarım. “

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız