Karadeniz Bölgesi Akil İnsanlar Heyeti, yol haritası için toplandı

Yarın Düzceye gelerek Pelimir Otelde Düzcelilerle buluşacak olan Karadeniz Bölgesi akil insanlar heyeti, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nde (TZOB) ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Karadeniz Bölgesi Akil İnsanlar Heyeti, yol haritası için toplandı
14.04.2013 - 13:43
2565

 

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Bölge Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez, Başkan Vekili Vedat Bilgin, Sekreter Fatma Benli, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kürşat Bumin, Oral Çalışlar, Yıldıray Oğur katıldı. Heyet üyesi Orhan Gençebay, ilk toplantıda bulunmadı.

 

Bölge Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez, toplantı çıkışında gazetecilerin sorusu üzerine, toplantıda, sürece ilişkin neler yapabilecekleri konusunda fikir teatisinde bulunduklarını bildirdi.

 

Hakyemez, şunları kaydetti:

 

“Yol haritasını belirlemeye çalıştık. Bu sürece önümüzdeki haftadan itibaren aktif bir şekilde başlayacağız. Halkla, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile temas içinde olacağız. Bölgenin tüm illerine giderek faaliyetlerimizi gerçekleştireceğiz. Önümüzde yaklaşık 2 aya yakın bir süre var. Bu iki aylık süre içinde zamana serpiştirerek bunu başlatıyoruz. Doğu, Orta ve Batı Karadeniz’de toplam 18 il ziyaret edilecek. Burada düşündüğümüz değişik etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Sonra sürece ilişkin sizlere tekrar bilgi vereceğiz.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız