Hikmet Keskinden Mustafa Keskine Sert Sözler

Hikmet Keskinden Mustafa Keskine Sert Sözler
7.03.2020 - 19:04
1966

 Ak Parti eski İl Başkanı Hikmet Keskin açtı ağzını yumdu gözünü. ,  Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin'in kendi başkanlığından önce  görev alan İl başkanlarını ‘devri sabık’  ilan eden açıklamalarda bulunmasına,  sosyal medya hesabından  sert cevap verdi. “ Siyaseti Ali Cengiz oyunları ile koltuk kapmaktan ibaret olduğunu

“ Sayın Faruk Özlü , Sayın  Ayşe Keşir , Sayın Numan Çabuk , Sayın Dursun Ay  ile birlikte aldığımız kararlar ile yürüttüğümüz kampanyaları savurganlık, israf ve de en önemlisi şişirilmiş harcamalarmış gibi gösterme çabası, sorumlu bir İl Başkanına yakışmayacak basiretsiz ve de ferasetsiz bir yaklaşımdır “ ifadelerinde bulundu.

Hikmet Keskin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

Son zamanlarda bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerden öğrendiğim kadarı ile  AK parti Düzce İl başkanı Sayın Mustafa Keskin’in sorumluluktan uzak teşkilatımızı ve teşkilatımızda hizmet etmiş birçok teşkilat mensubumuzu, rencide edecek, töhmet altında bırakacak açıklamalarını büyük bir üzüntü ile öğrendim .

MESNETSİZ VE SORUMSUZ AÇIKLAMA İLE AK PARTİ’YE ZARAR VERİYOR

Ülkemizin çok zorlu bir süreçten geçtiği ve de Ülkemize ve partimize baskıların , saldırıların günbegün arttığı teşkilatlarımıza fitne sokup parçalamak isteyenlerin kol gezdiği  bir ortamda Sayın Mustafa Keskin’in bu tür mesnetsiz ve sorumsuz açıklamaları partimize zarar vermektedir .  2002 yılından bu yana partimizde görev almış tüm siyasi erk sahipleri alınlarının akıyla namus ve şerefleri ile Ak Partimize hizmet etmişlerdir .

İL BAŞKANINA YAKIŞMAYACAK BASİRETSİZ VE DE FERASETSİZ BİR YAKLAŞIM

2014 yılında Sayın  Cumhurbaşkanımızın olurları ile göreve gelerek 4 yıl gibi kısa bir sürede; 4  seçim, 1 darbe girişimi, 3 Genel Başkan değişimi ,2 İl kongresi,6 Büyük kongre gibi yoğun ve de  zorlu bir dönemi gece gündüz demeden çalışarak geçiren tüm yol arkadaşlarıma ve şahsıma ima edilecek en ufak itham edici bir sözü kesinlikle kabul etmiyorum . Esefle kınıyorum sahibine iade ediyorum . Sayın Faruk özlü , Sayın  Ayşe Keşir , Sayın Numan Çabuk , Sayın Dursun Ay  ile birlikte aldığımız kararlar ile yürüttüğümüz kampanyaları savurganlık israf ve de en önemlisi şişirilmiş harcamalarmış gibi gösterme çabası sorumlu bir İl Başkanına yakışmayacak basiretsiz ve de ferasetsiz bir yaklaşımdır .

İŞ YAPTIRDIĞIMIZ ESNAF SIKINTI YAŞAMIŞTIR

Ayrıca Ak parti teşkilatları bir çok esnaf ile bu süreçlerde tamamen yasal şekilde hizmet satın almış olup , bir çok esnaf arkadaşımız bu durumdan dolayı bizim görevimizden  ayrılmamızdan sonra sıkıntı yaşamıştır .

SORUMSUZCA YAPILAN AÇIKLAMA ESNAFI TÖHMET ALTINDA BIRAKIR

Şu an 24 Haziran seçimleri ile yapılan çalışma ile siyaset sahnesinde olanların da bu konuda kamuoyunu bilgilendirmeleri bir zorunluluktur . Bu şekildeki söylemler esnaflarımızda   töhmet altına sokar ve  rencide eder . Dolayısı ile bu talihsiz açıklamalar çok kişiyi üzmüştür . Siyaseti Ali Cengiz oyunları ile koltuk kapmaktan ibaret olduğunu zannedenler sorumluluk karşısında inisiyatif alamazlar.

AYAK OYUNLARI İLE SİYASET YAPILMAZ

Bugün aktif siyaset yapan tüm tarafları Ak Parti kimliğine yakışır Dava anlayışı ile siyaset yapmaya ve ayak oyunları ile siyaset yapmayı bırakmaya davet ediyorum . Sayın Keskini partimizin sorumluluklarını gözeterek bulunduğu makamın ağırlığına ve sorumluluğuna uygun hareket etmesini tavsiye ediyorum. Kamuoyuna Saygılarımla.”

Hikmet KESKİN/ 7 MART CUMARTESİ 2020

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız