HALUK DEMİR MAZBATASINI ALDI

HALUK  DEMİR MAZBATASINI ALDI
29.02.2020 - 08:02
950

 Geçtiğimiz hafta yapılan seçim ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni İl Başkanı Haluk Kadri Demir görevi İlhan Duru’dan yapılan devir teslim töreni ile teslim aldı.

 Haluk Kadri Demir, ilk olarak yönetimi ile birlikte Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. Ardından İl ve Merkez İlçe yönetimi mensupları Anıtpark’ta Ata’nın huzuruna çelenk bıraktı.


 Parti binasında gerçekleştirilen görev devir teslim töreninde konuşan Haluk Kadri Demir, İlhan Duru’ya çalışmalarından dolayı teşekkür ederek “Türkiye Cumhuriyetinin devletini kuran partiyiz. 100 yıldır ayaktayız ve ayakta kalmaya devam edeceğiz. Mevcut iktidar partiside bir süre sonra yok olacak. Bizler omuz omuza emperyalizme karşı ülkemiz kaynaklarını korumaya devam edeceğiz. Bu mücadelede dostlara ihtiyacımız var. Dolayısıyla başkana yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Yanlışlarımız elbette olacaktır. Bunları tecrübe ederek öğreneceğiz. Gerçi Cumhurbaşkanımız hala ders alamadı. Ama biz alırız diye düşünüyorum” dedi.

 Parti üyeliğinin hiç bir zaman son bulmayacağını kaydeden İlhan Duru ise görev süresince Düzce’nin menfaati için elinden geleni yaptığını vurguladı. Yeni göreve gelen Haluk Kadri Demir’in her anlamda yanında yer alacaklarını belirten Duru “Omuz omuza vererek partimizi Düzce’de, Türkiye’de güçlendireceğiz. Haluk beye ve yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız