Başkan Sarıoğlu, Başkan Sarıyı Ziyaret Etti

Başkan Sarıoğlu, Başkan Sarıyı Ziyaret Etti
27.01.2020 - 18:37
1553

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Akçakoca Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlunu makamında ağırladı.

 Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Akçakoca Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve Teşkilat Başkanı Ziya Denizgez'i makamında ağırladı.

 31 Mart mahallî seçimlerinin ardından göreve seçilen İshak Sarıyı makamında ziyaret eden Başkan Sarıoğlu, kendisine başarılar diledi. Ziyarette Sarıoğlu, karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine işaret etti. Esvet Sarıoğlu, "Akçakoca ve Karasu sadece mesâfe bakımından değil dostluk, ortak tarih gibi pek çok unsurla birbirine bağlı sımsıkı bağlı iki ilçe. Bizler de komşu ilçemiz Karasuyu önemsiyor ve istişârelere önem veriyoruz. Öncelikle değerli arkadaşım İshak Sarıya 'hayırlı olsun' dileklerimi yineliyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Başkan İshak Sarıda Başkan Esvet Sarıoğlunu ve teşkilat başkanı Ziya Denizgez'i misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, karşılıklı iş birliğinin daha da geliştirilmesi yönünde her türlü çalışmaya hazır olduğunu ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız