Er ve Çakar’dan Bir Dizi Ziyaret

Er ve Çakar’dan Bir Dizi Ziyaret
23.01.2020 - 22:43
713

  İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve Düzce Belediye meclisi İYİ Parti Grup Başkan Vekili Ender Çakar İYİ Parti Genel Merkezini ziyaret etti. Er ve Çakar, Genel Başkan Meral Akşener'i Düzce İl Başkanlığı yeni binasının açılış törenine davet etti.

 

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve Düzce Belediye Meclisi İYİ Parti  Grup Başkan Vekili Ender Çakar genel merkeze giderek Meral Akşener, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbakır  ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk ile ile görüştü. Er ve Çakar'ın ziyaretine İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş da eşlik etti.

HIZLI TREN DOSYASINI AKŞENER’E TESLİM ETTİLER

Son günlerde Düzce Sakarya ve Bolu'nun bir numaralı gündemi haline gelen Yüksek Hızlı Trenin bölgemizden geçmesi için yürütülen çalışmaların dosyasını Sakarya Milletvekili Ümit Dikbakır, İl Başkanı Başkanı Yunus Özay Er ve Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve İYİ Parti Grup Başkan Vekili Ender Çakar, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’e teslim ettiler.  Yüksek Hızlı Trenin Düzce'den geçmesi ve Akşener’den  destek isteyen heyet bölgenin sorunları ile ilgili de istişarelerde bulundular.

ÇAKAR BELEDİYE ÇALIŞMALARINI ANLATTI

İYİ Parti Düzce Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Ender Çakar da Düzce Belediyesi ile ilgili iyi partinin meclis çalışmalarını Genel Başkan Meral Akşener'e anlattı. Er ve Çakar ayrıca Düzce'de İYİ Parti'nin yeni hizmet binasının açılışı için Meral Akşener'i davet etti. Önümüzdeki haftalarde gerçekleşmesi beklenen açılışa Akşener'in katılmak istediği öğrenilirken, açılış tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı bilgisine ulaşıldı.

KAMYONCU ESNAFININ SORUNLARINI İLETTİLER

İl Başkanı Er ve Grup Başkan Vekili Çakar daha sonra İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ile biraraya geldi. Daha önce bölgemizdeki taşıma esnafı ile görüşerek sorunlarını dinleyen Er ve Çakar, bu sorunları mecliste gündeme getirmesi için Koncuk’a iletti. Koncuk sorunların çözümü noktasında elinden gelen gayreti göstereceklerini söyleyerek Düzcelilere selamlarını iletti. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız