Genel Merkez ile Hızlı Tren İçin Görüştü

Genel Merkez ile Hızlı Tren İçin Görüştü
6.01.2020 - 21:53
716

 İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er Yüksek Hızlı tren için Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

 Son günlerde Düzce'de çok konuşulan ve her kesimden desteğin sağlandığı yüksek hızlı Tren'inin Düzce'den geçmesine yönelik talepleri İyi  Parti İl Başkanı Yunus Özay Er  parti genel merkezine ileterek destek istedi.

Er, "“Yol medeniyettir” anlayışı ile kentimize büyük katkı sağlayacağına inandığımız ve YHT'in Düzce’den geçmesi ile alakalı yapılmakta olan çalışmalara gönülden destek verdiğimizi belirtmek isteriz.

Sadece Düzce’nin değil bir çok kentin de faydalanacağına inandığımız  YHT ‘in Düzce üzerinden geçmesi projesi ile alakalı üzerimize düşen sorumlulukları bir siyasi parti olmamız bilinci ile yapmaya devam ediyoruz.

Genel Başkanımız‘ın yönlendirmesi ile bölge milletvekilimiz Sayın Ümit Dikbayır’a İl Başkan yardımcımız Sayın Sezgin Kemal ile sunduğumuz proje ile alakalı olarak 21 Ocak tarihinde genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e de ayrıca bir sunum yapıp projemizin gerçekleşmesi adına lobi faaliyetleri ve meclis calışmalarına katkı sağlayacağız. Bu tip projelerde farklı bir kaç alternatifin var olması son derece doğaldır. Yöneticilerin hangi alternatif doğrultusunda karar vereceğinin belirlenmesinde ise kamuoyu baskısının ve kentin arzusunun çok önemsendiği ve önemli olduğu aşikardır. Verilecek olan kararda sadece fizibilite ve bürokratik tecrübe ve kanaatler değil kamuoyunun baskı ve isteğinin de çok önemli olduğunun bilinci ile kentimizde düzenlenen imza kampanyasını destekliyor İyi Parti olarak da katkı sağlayacağımızı bildirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Herşey daha büyük ve daha yaşanılabilir bir Düzce için . Önce Düzce diyoruz" dedi.