Osman Çakır, Davutoğlu ekibinde

 Osman Çakır, Davutoğlu ekibinde
3.12.2019 - 10:59
4044

AK Parti Düzce eski milletvekili Osman Çakır’ın, Ahmet Davutoğlu’nun Kurucular Kurulu’nda yer alacağı iddia edildi.

Enes Bektaş’ın genel yayın yönetmenliğini yaptığı  Düzce Takip haber sitesinde yer alan bomba haber göre, Osman Çakır’ın, kurulacak yeni partinin Düzce il teşkilatında yer alacağı bilgisi verildi.

İşte o haber

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bolu Abant’ta bir otelde kurucular kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı ya Düzce’den daha önce AK Parti Milletvekilliği yapmış bir isim katıldı. Katılan ismin Düzce’de ayrıca Kurucu İl Başkanı olacağı da iddia edildi.

AK  Parti'de daha önce Konya Milletvekilliği yapan Dış işleri Bakanlığı görevinin ardından Başbakanlık koltuğuna oturan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz aylarda AK Parti'den istifa etmiş ve ülkeye yeni bir siyasi parti kurulacağını dile getirmişti. Siyasi parti kurulum çalışmalarını komşu ilimiz Bolu'da gerçekleştiren Ahmet Davutoğlu dün akşam partinin kurucular kurulunda yer alacak isimler ile bir araya geldi. Toplantıya Düzce'de de eski simalar katılım sağlaması dikkatlerden kaçmadı. Buna göre AK Parti'nin 24. Dönem Düzce Milletvekili Görevini yapan Osman Çakır'da toplantıya katılan isimlerden oldu. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Enes Bektaş'ın aldığı bilgilere göre, Osman Çakır'ın Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partide kurucular kurulu üyesi olacağı ve Düzce'de kurulacak partinin de il başkanlığı görevini yapacağı öğrenildi.

İSTİFA ETMEMİŞ

Ak Parti kaynaklarından alınan bilgilere göre ise 24. Dönem Düzce Milletvekili Osman Çakır'ın, Ahmet Davutoğlu'nun istişare toplantısı öncesinde AK parti'nin ne Düzce ne de Akçakoca ilçe teşkilatlarına herhangi bir istifa dilekçesi vermediği halen daha AK Parti üyesi olduğu öğrenildi.

İHRAÇ EDİLECEK Mİ?

Ahmet Davutoğlu'nun yeni kurulacak partisinin kurucular kurulu üyeliğini ve kurucu il başkanlığı görevini yapması beklenen 24. Dönem Düzce AK Parti Milletvekili Osman Çakır'ın AK Parti'den bu fotoğraf sonrası ihraç edilmesi bekleniyor...

FOTOĞRAFA GİRMEYEN DİĞER İSİM KİM?

Kaynaklardan alınan bilgilere göre Ahmet Davutoğlu'nun dün akşam ki toplantısına Düzce'den bir başka siyasi isim daha katılım sağladı. Ama toplu fotoğrafa girmek istemedi. Arkalarda fotoğraflarda gözükmeyen o isimin kim olduğu ise şu anda bilinmiyor...

Kaynak: Düzce Takip

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Ak partili
  Ak partili
  3.04.2021 18:41

  Yakışır

 • ...
  ...
  3.04.2021 18:41

  o resim cok eski bi resim orda iyi parti mevcut millet vekili var orda ak parti gurp başkan vekili bülent turan var insanları aldatmayın lütfen

 • ali kemal
  ali kemal
  3.04.2021 18:41

  bu saatten sonra çakır dan birşey olmaz.hele davut un ekibine katılırsa hepten bitti.

 • SAYIN OSMAN ÇAKIR'A
  SAYIN OSMAN ÇAKIR'A
  3.04.2021 18:41

  KURMAK ÇOK YAKIŞIR... SİYASETİ MAKAM İÇİN YAPANLAR... AKÇAKOCA'DA VE DÜZCE'DE ŞANSINIZ OLUR MU BİLMEM? SEVİLMEYEN ADAMSIN... ARTIK KİMLE YAPACAKSAN...

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Bu zat AKP de ne yapmış ne faydası olmuş en önemlisi Akçakoca ya ne gibi faydası olmuş da bundan sonra da olacak

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Osman Çakırdan bu saatten sonra hiçbir yere merhem olmaz.Onun Milletvekili olması bile büyük bir tesadüf.Akçakocaya ne vermiştir.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız