Söz konusu Akçakoca ise, gerisi teferruattır

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır’ı meclis çalışma odasında ziyarete etti.

Söz konusu Akçakoca ise, gerisi teferruattır
28.02.2013 - 16:43
1535

 Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak baş danışmanı Enver Yapıcı, Akçakoca Kent Konseyi Başkanı Adnan Yaman, AK Parti Akçakoca İlçe yönetim Kurulu ve Kent Konseyi Üyesi Mustafa Okutan ile beraberindekiler,  AK Parti Düzce Milletvekili Osman Çakır’ı TBMM’de ziyaret ettiler. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede konu her zaman olduğu gibi Akçakoca oldu.

Milletvekili Osman Çakır, Başkan Albayrak ve yanındaki heyet ile Akçakoca’nın devam eden projeleri ,Sarıyayla Barajı ve organize sanayi bölgesi ile bu yıl planlanan yatırımları görüşerek ödenek sorunlarını müzakere ettiler. Kendisi de Akçakocalı olan Milletvekili Osman Çakır, “ arkadaşlarla yararlı bir görüşme yaptık. İnsan kendi memleketinin sorunlarının karşısında ister istemez daha duyarlı oluyor. Bu nedenle, ödenekler konusunda bir aksilik olursa çözmeye çalışacağız “ dedi.

Başkan Albayrak da, “ sayın vekilimiz ile yararlı bir görüşme yaptık. Bizi içten ve samimi bir şekilde karşıladı. O önce Akçakocalı, ilgi ve alakasından ötürü kendisine teşekkür ediyoruz “ dedi.

Heyet daha sonra Osman Çakır ile baş başa meclis lokantasında yemek yiyerek sohbete devam ettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız