5 isim ihraç ediliyor...

5 isim ihraç ediliyor...
30.09.2019 - 00:46
3142

 Düzce’de geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşen seks skandalı haberinin ardından AK Parti Disiplin Kurulu, iddialarda adı geçen isimlerden son olarak savunma aldı. Savunmaların ardından verilecek karar haftaiçi kamuoyu ile paylaşılacak.

Düzce’de geçtiğimiz haftalarda kamuoyuna yansıyan skandal haberin ardından AK Partili 5 ismin yaşadığı iddia edilen olayların ardından Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı dosya ile ilgili takipsizlik kararı vermişti. Ancak AK Parti Genel Merkezi olayın peşini bırakmayarak iddianamede adı geçen isimlerle ilgili olarak gerekli işlemlerin yapılmasını istedi. 

Bunun üzerine AK Parti Düzce İl Disiplin Kurulu son olarak 5 ismin savunmasını istediler. Adı geçen isimler savunmalarında kendilerine iftira atıldığını söyleyerek “İstanbul’dan Düzce’ye gelen bir kişi bize iftira atmış hatta şantaj yapmıştır. Ancak biz buna boyun eğmediğimiz için bu haberler yayılmıştır” dediler. 

Savunmaların ardından nihai kararın hafta içi verileceği ve kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız