FAHRİ ÇAKIR ve ÜMİT YILMAZ’A SÖZ VERİLMEDİ

 FAHRİ ÇAKIR ve ÜMİT YILMAZ’A  SÖZ VERİLMEDİ
2.08.2019 - 20:28
3191

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’a  bugün konuşmaları için söz verilmedi. Olay tepki gösteren Çakır, madem konuşturmayacaktanız neden bizi çağırdınız, ben konu mankeni değilim  tepkisinde bulunduğu öğrenildi.

Selden olumsuz etkilenen Akçakoca Turizmini canlandırmak için Akçakoca'da düzenlenen basın açıklamasında konuşma krizi yaşandı.

Programın sunucusu olduğu öğrenilen Burçin Sarıcan’ın, toplantıya katılan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ı pas geçerek, mikrofonu milletvekili Ayşe Keşir’e uzatması Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın önünde mini krize neden oldu.

Konuşmak için mikrofonu eline alan Ayşe Keşir, program sunucusunun yaptığı gafı düzeltmemesi ise ayrı bir tartışma konusu oldu.  Keşir konuşmasının ardından elindeki mikrofonu Düzce valisi Zülkif Dağlı’ya verdi.

Konuşturulmayan Çakır, olaya büyük tepki gösterdi. Kendisinin “ AK Parti Düzce 1’inci sıra milletvekili olduğunu söyleyen Çakır, madem konuşturulmuyoruz neden çağırıyorsunuz, ben konu mankeni değilim”  tepkisinde bulundu.

Mikrofon krizini daha fazla büyümeden devreye giren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz çözdü. Yılmaz, protokol konuşmalarının tamamlanmasının ardından Merkez camii karşısına kurulan Oba çadırında yapılan konuşmalarda ilk sözü Çakır’a vererek işi tatlıya bağladı.

Toplantının ev sahibi olan Akçakoca Belediyesi’nden hiç söz edilmemesi ise ayrı bir skandal olarak tarihe geçti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Mehmet celik
    Mehmet celik
    3.04.2021 18:41

    Ayşe hanim bakanlık hayalleri ile ön saflara çıkmaya başladı bu zamana kadar nerdeydi sayın banlamatik vekili acaba .

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız