TRAFO SORUNUNA ESVET BAŞKAN EL ATTI

 TRAFO SORUNUNA ESVET BAŞKAN EL ATTI
9.07.2019 - 09:07
1915

Fakıllı köyü ile Beyören köyü arasında kalan mahallede yaşayan 20 haneli mahalle sakinleri, yıllardır yaşadıkları trafo sorununun çözülmesini istediği şeklinde haberler yapılmıştı.

Mahalleye gelen elektrik hatlarının yetersiz olması nedeniyle 3 yıldır mağdur edildiklerini söyleyen mahalle sakinleri, mahallede sık sık elektriklerin kesildiğini, düşük voltaj nedeniyle elektrikle çalışan ev aletlerinin bozulduğunu söyledikleri ve Ak Parti ilçe başkanı Esvet Sarıoğlu’na çağrı yapıldığı şeklinde haberler yapılmıştı.

Konu hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Ak Parti ilçe Başkanı Esvet Sarıoğlu;

"Konu tarafıma iletildiği anda Sedaş ile iletişime geçtik. Trafoda herhangi bir sorun olmadığını ve elektrik sıkıntısının tellere çarpan ağaçlardan kaynaklandığını öğrendik. Sedaş gerekli müdahaleyi yaparak dallardan kaynaklı sorunu çözecek.. Vatandaşlarımız her sorununda bize ulaşabilir ve sorunları en hızlı biçimde çözeriz." dedi.

Haber: V. Hançer Ünnü

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Bu kadar basit bir meseleyi madem ki yıllarca Tedaş yetkilileri neden çözmemiş tellere engel olan dalları kesmek bu kadar zor mu.Birileri de buralardan nemalanıyor

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız