AK Parti düğmeye bastı. Yeni dönem hazırlığı başladı

AK Parti düğmeye bastı. Yeni dönem hazırlığı başladı
29.06.2019 - 21:06
1514

 AK Parti, 4 yıllık seçimsiz dönemde teşkilatlarını yeniden yapılandıracak. İl ve ilçe teşkilatları ile bölge koordinatörlerinin çalışmalarıyla hazırlanacak rapor ile parti teşkilatlarında yeniden yapılanmaya gidilecek.

Yerel seçimlerin ardından detaylı değerlendirmeleri sürdüren AK Parti, seçimsiz geçirilecek 4 yılı aşkın süreyi partide yenilenmeyi sağlama adına önemli bir fırsat olarak değerlendiriyor. Bu kapsamda parti teşkilatlarında yeniden yapılanmaya gidilmesi için çalışmaların her bölgede yapılacak tespitlerin ardından gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

NOTLAR ÇIKARTILDI

AK Parti’de teşkilatların performanslarıyla ilgili çalışmalar 31 Mart’ın hemen ardından yapıldı. Hemen ardından yenileme seçimleri nedeniyle 23 Haziran İstanbul seçimlerine ağırlık verildi. Teşkilatlara ilişkin değişikliklerle ilgili çalışma için 23 Haziran’ın da sonuçlanması beklendi. Türkiye’nin seçimsiz bir döneme girmesi nedeniyle AK Parti’de, yenilenme ihtiyacı olan teşkilatlara ilişkin tespitler yapılarak nasıl bir yenilenmenin sağlanması gerektiğiyle ilgili çalışmalara hız verildi.

TESPİTLER YAPILDI

Teşkilatların 31 Mart performansları üzerinden tespitler, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılırken, özellikle il koordinatörlerinin detaylı bir çalışmayı yaparak ilgili başkanlara sundukları belirtiliyor. İl koordinatörü olan isimlerle birlikte bölge koordinatörlerinin de sorumlu oldukları illerle ilgili çalışmaları, her an değerlendirmeye sunmak üzere hazır tuttukları kaydediliyor.

YAZ BOYU ÇALIŞMA

Teşkilatlarla ilgili çalışmaların bu aydan itibaren gözden geçirme ve değerlendirme şeklinde devam etmesi bekleniyor. Öncelikli olarak teşkilatların, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin sonuç değerlendirme raporları gözden geçirilecek. Teşkilatlardaki eksiklikler, aksayan yönler ve gerek il başkanları, gerekse ilçe başkanları düzeyindeki performans durumları değerlendirilecek. Vatandaşla temasta eksikliğe yol açan il ve ilçe başkanlarının gözden geçirme süreci başlayacak.


Haber : Star

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Akçakoca sevdalısı
  Akçakoca sevdalısı
  3.04.2021 18:41

  ak parti şeçmeni slm kardeşim,sen yonetımemı gırmek ıstedın olmadı yoksa ılce baskanımı olmak ıstedın vermedıler yada ne işin vardı çözülmedi yardımcı olmadılar onu yaz adam karalamak kolay ayıp tır ayıpp adamın siyasetemı ıhtıyacı var sence yonetımıne bır bak kım kıbırlı ellerınden geldıgınce bu işi en ıyı sekılde getıreceklerdır sen hıc tasalanma ...

 • AK Parti Seçmeni
  AK Parti Seçmeni
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca için bu İlçe başkanı ve teşkilatla AK parti bırakın ileri gitmeyi mevcut durumu koruması bile mümkün değil.Samimiyet yok kibir var ben ne oldum var .Velhasıl çok ama çok zor.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız