İMAMOĞLU SÖZ VERDİ...

İMAMOĞLU SÖZ VERDİ...
19.06.2019 - 14:14
2993

 Akçakoca ve Düzce’de bir çok akrabası olan  Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası destek sözü verdi...

 İstanbul seçimleri için çalışmalara katılan Düzce İYİ Parti il başkanı Yunus Özay Er, İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Düzce hakkında görüştü. Melen suyu ile alakalı Düzce'nin mağduriyetini İmamoğlu'na anlatan Er, başkan adayından kazanması hâlinde Düzce ile kuvvetli işbirliği içinde olacakları sözünü aldı.

   Görüşme ile ilgili bilgiler veren Er, " İstanbul büyükşehir belediye başkan adayımız Ekrem beye Melen suyu nedeniyle Düzce'nin mağdur olduğunu anlattım. Ekrem Bey, Melen su ile alakalı oluşan mağduriyetlerin giderilip, maddi kayıpların karşılanacağını söyledi ve bugüne kadar neden karşılanmadığını da anlamadım dedi. Ayrıca arıtma tesisleri başta olmak üzere geçmişte yapılmayanların tamamının yapılacağını söyleyerek Düzce ile kuvvetli işbirliği içinde olacağını ifade etti" dedi.

   İmamoğlu'nun Düzce'ye yakınlığı sebebi ile özel bir ayrıcalığı olduğunu belirten Er, "Ekrem bey Düzce'yi iyi biliyor. Birçok akrabası bu bölgede  yaşıyor. Sıkıntılarımızı biliyor. Sadece Melen su konusunda değil  turizm açısından da destek verilecek" dedi.

   Er, İmamoğlu'nun sadece İstanbul için değil Düzce için de büyük bir şans olduğunu belirterek, " Seçilmesi halinde sadece İstanbul'a değil Düzce'ye de çok büyük katkıları olacaktır" dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • Sahte Kahraman
  Sahte Kahraman
  3.04.2021 18:41

  Kendilerine sahte kahramanlar yaratıyorlar. Gemiyi farelere teslim etmeyin, siz de bu gemidesiniz unutmayın!

 • ...
  ...
  3.04.2021 18:41

  Kimse onun desteğini istediği yok . Bizdende destek istemsin . İşleri gücleri oy samimiyet yok. Bu arada akçakocatv algı operasyonuna devam akçakocada MHP yi destekle genelde CHP ye nerede durduğun belli değil dere nereye akıyorsa oraya gidiyorsun.

 • Nalan biriktir
  Nalan biriktir
  3.04.2021 18:41

  Biraz gerçekçi olun lütfen. Bu yaptığınız habere kendinizin bile inandığınızı sanmıyorum.

 • istanbul
  istanbul
  3.04.2021 18:41

  akçakoca tv tarafsız ol. İstanbula 3.havalimanı , yavuz sultan selim köprüsü, kuzey marmara otoyolu , istanbul-izmir otoyolu , avrasya tüneli, marmaray ve daha sayılamayacak tarihi hizmetleri sayın binali yıldırım ve cumhurbaşkanımız yapmıştır. Bu hizmetlerin ne kadar büyük hizmetler olduğunu biraz düşünürseniz anlarsınız.Hizmete oy verilecekse, verilecek yer bellidir.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ekrem Abi, her şey güzel olacak!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bu dil ülkeyi parçalar.Burada olan her aday ülkesi memleketi ve yaşadığı şehrin ve orada yaşayan toplumun refahı için mücadele etmek ister.Böyle insanları ötekileştirmek kimseye fayda sağlamaz.

 • Aydın ALAS
  Aydın ALAS
  3.04.2021 18:41

  İstanbul'un 1000 lerce problemi varken Düzceye destek vereceğini ümit ekmek ilginç geldi!

 • Ş.D
  Ş.D
  3.04.2021 18:41

  Herşey Çok Güzel Olacak...

 • misafirim
  misafirim
  3.04.2021 18:41

  akcakocatv senin tek derdin var fakat o akçakoca felan değil.

 • h.cumur
  h.cumur
  3.04.2021 18:41

  ya sen kimsin....mhp nin, cumhur ittifakının karşısında olan, zillet ittifakının adayı ekrem efendi...sen önce kendini bir kurtar...sellahattin demirtaş ı desteklemekten zamanın kalırsa, akçakoca ya mı uzanacan...bence istanbulu da kazanamayacaksın...adam hem kel, hem fodul...git sen hdp yi destekle...bunun haber yapılmasına, ben bir akçakocalı olarak utandım.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız