Korkmaz İçin Karar Verildi

Korkmaz İçin Karar Verildi
9.05.2019 - 17:09
1192

 24. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz AK Parti'den ihraç edildi. Sık sık sivri dili ile ulusal ve yerel basının gündemine düşen Korkmaz'ın sosyal medya paylaşımlarında Düzce Belideye Başkanı Faruk Özlü ve AK Parti Eski İl Başkanı Hikmet Keskin'i eleştirdiği için disiplin kuruluna sevk edilmişti.

 AK Parti 24. dönem Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz'ın AK Parti'den ihraç edildiğine dair belgeler sosyal medya üzerinde dolaşmaya başladı. AK Parti 24. Dönem Milletvekili İbrahim Korkmaz bir süre önce 65. Hükümet Bilim sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'yü ve AK Parti eski İl Başkanlarından Hikmet Keskin'i sosyal medya üzerinden eleştirdiği için disiplin kuruluna sevk edilmişti.

AK Parti Merkez Disiplin kurulu verdiği Korkmaz'ın sosyal medya paylaşımlarının parti ilkelerine aykırı olduğu kanaatine vardı. Yapılan araştırmalar sonucu AK Parti tüzüğünün 117/7 maddesine göre partiden kesin olarak ihracına karar verildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız