SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ

SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ
22.04.2019 - 23:34
709

 CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan saldırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Duru'yu parti teşkilat üyeleri ve vatandaşlar da yalnız bırakmadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili Düzce'den de tepki geldi. CHP Düzce İl Başkanı İlhan Duru ve parti teşkilatı, vatandaşların da katılımlarıyla Spor Sokak girişinde basın açıklamasında bulundu.

Saldırıyı kınadıklarını belirten Duru, açıklamasında, "Demokrasi ve Adalet mücadelesinin lideri;Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan alçak saldırı organize bir grubun provokasyonudur.Şiddetle ve nefretle kınıyoruz.Toplumsal beraberliğin demokrasiyle perçinlendiği, şiddet ve kavganın yok edildiği geleceğe ulaşmak,failleri ve azmettirenleri bulmak için siyasi ve hukuksal tüm gücümüzle çalışacağız. Bu hain saldırı aynı zamanda şehidimiz Yener Kırıkçı'ya ve aynı zamanda onun ailesine karşı da yapılmış büyük bir saygısızlıktır. Saldırının azmettiricileri bellidir. Aynı emperyalist güçlerin hizmetkarları pay sahibidir. Türkiye'yi korku ve terör ortamına sürüklemeye çalışanlara karşı uyanığız. Ankara Valisi ve İçişleri Bakanı derhal istifa etmelidir. Milli Eğitim Bakanı'nın bahsettiği 'mesaj' nedir? Herkes müsterih olsun. Bizler ve aziz milletimiz soğukkanlılıkla, oynanmak istenen bu oyunu bozacak güçteyiz." ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız