Akça’dan İl başkanı Keskin’e… Bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapanla ne işin var?

Akça’dan İl başkanı Keskin’e… Bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapanla ne işin var?
21.04.2019 - 17:06
2799

 AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça, il başkanı Mustafa Keskin’in konuşmacı olarak katıldığı toplantıya tepki gösterdi.

Dergah Akça, İl başkanı Keskin’in, “Bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapan biriyle birlikte” aynı sofrada olunmasına tepki gösterdi.

Akça;  bilgisinin olmadığı bir kahvaltı programında bu davaya dost görünenlerle il başkanının parti sorunlarını konuşmasına sert tepki gösterdi. “ Bu kol yen içinde daha fazla kalmaz kangren olmuştur “ diyen Dergah Akça, bir süreden beri parti içinde devam eden görüş ayrılığını su yüzüne çıkarmış oldu.

AK Parti ilçe başkanı Dergah Akça, Akçakoca TV’de yayınlanan haber sonrası, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

“  2014 Kasım ayından beri 5 seçim dönemi ve 15 Temmuz’ un ilçe başkanlığını yapmış, eksiğiyle fazlasıyla bu dava yolunda maddi manevi fedakarlıkları olmuş şahsım ve teşkilatım, bilgimin hiç olmadığı bir kahvaltı programında, bu davaya dost görünüp en büyük düşmanlığı yapan biriyle birlikte tartışılıyorsa bu kol yen içinde daha fazla kalmaz kangren olmuştur “ dedi.

Bilindiği gibi,  AK Gençlerin lideri Seyit Biriktir, sabah saatlerinde Çınar caddesinde yüze yakın gencin katıldığı bir kahvaltı programı düzenlemişti. Sohbet havasında geçen  kahvaltıya ilçe teşkilatından hiç kimse katılmazken, toplantıya belediye meclis üyeleri ve AK Parti İl başkanı Mustafa Keskin katılmıştı.

Akça’nın, AK Parti akil insanı Sezgi Karayel’in toplantıya katılmasına tepki gösterdiği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Akgençlik
  Akgençlik
  3.04.2021 18:41

  Akgençliğin lideri seyit değil CANER KALMUKOĞLUDUR

 • Satış
  Satış
  3.04.2021 18:41

  İlçe başkanını yok sayıp, toplantıya "belediye meclis üyeleri" de sorgulanmalı. Ne çabuk sattınız başkanınızı? Bunlar yarın Parti Genel Başkanlarını da satar...

 • Semra
  Semra
  3.04.2021 18:41

  Sesli güldüm

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız