Hizmet ettiği kuruma İGM üyesi olarak geri döndü

Hizmet ettiği kuruma İGM üyesi olarak geri döndü
11.04.2019 - 11:49
2133

 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde AK Parti’den Akçakoca İl Genel Meclis Üyesi seçilen Sinan Cumur, mazbatası alarak göreve başladı.

Düzce İl Özel İdaresi’nde memur olarak çalıştıktan sonra emekli olan Sinan Cumur, 31 mart seçimleri öncesi siyasete girmeye karar vermişti. AK Parti’den Akçakoca 2’inci sıra İGM adayı olan Sinan Cumur, 31 mart seçimlerinde Mustafa Ezer ile birlikte seçilmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak İGM üyeliği görevine başlayan Sinan Cumur’u, Düzce İl Özel İdaresi’nde memur olarak çalışan mesai arkadaşları tebrik etti.

Birlikte simit çay partisi yapan eski mesai arkadaşları  ile hasret gideren Cumhur, memur olarak çalıştığı kuruma seçilmiş olarak gelmenin mutluluğunu yaşadığını ve 5 yıl boyunca milletimize güzel hizmetler vermeye  çalışacağını söyledi. Sinan Cumur’a eski mesai arkadaşları başarılar diledi.

Çarşamba günü yapılan İl Genel Meclis seçimlerinde Sinan Cumur, meclis katip üyeliği ile, Gençlik Spor Turizm ve Eğitim Kültür komisyon üyeliklerine seçildi.