HAZIRLIKLAR BAŞLADI...GÖZLER İŞİN UZMANINDA...

HAZIRLIKLAR BAŞLADI...GÖZLER İŞİN UZMANINDA...
31.03.2019 - 23:05
4000

 Akçakoca Belediyesi, yeni başkanını sabırsızlıkla bekliyor

Resmi olmayan sonuçlara göre, 7000 bin civarında oy alan MHP adayı Okan Yanmaz için yarın sabahtan itibaren belediyede bütün hazırlıkların yapılması bekleniyor.

İlçe seçim kurlunun kararı sonrası yapılacak mazbata töreninin ardından devir teslim töreniyle resmen göreve başlayacak Okan Yanmaz  için belediye personeli hazırlıklara yarın sabahtan itibaren başlayacak.

5 yıl önce  eski belediye başkanı Fikret Albayrak’ın tabelasını indirerek Cüneyt Yemenici tabelasını çakan belediye personeli Alparslan Sarı’nın, yarın sabah bu kez üzerinde yeni başkan seçilen Okan Yanmaz tabelası çakacağı öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Adalettt.
  Adalettt.
  3.04.2021 18:41

  Seçim serüveni boyunca izledigimiz okuduğumuz haberlerin bir cogunu taraflıl bir secilde haber olarak sunduğunuz cok acık ortada. Bence akcakoca tv olarak tarafsız adetli onur kırıcı olmıcak bir sekilde haberleri akcakocamıza lanse etmeniz cok daha güzel olur. Alpaslan abimiz haberinizde dediniz gibi fikret albayragın tabelasını indirim CÜNEYT YEMENİCİ’nin tabelasını TAKMIŞTIR. Haberlerinizi yaparken biraz adelet ve hakkaniyetli olmanızı tavsiye ederim.

 • eşi cüneytin belediye meclis adayı bunda bir çelişki yokmu ?
  eşi cüneytin belediye meclis adayı bunda bir çelişki yokmu ?
  3.04.2021 18:41

  Belediye

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız