“Her evden 1 Oy” sloganıyla yola çıkan Direk seçimden umutlu

“Her evden 1 Oy” sloganıyla yola çıkan Direk seçimden umutlu
28.03.2019 - 09:26
1206

 Akçakoca ilçesinde, Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hakan Direk, projeleri ile güçlü rakiplerine taş çıkardı. “Her evden 1 Oy” sloganıyla yola çıkan Direk, seçim öncesi yapılan anketlerde yükselişe geçti.

Akçakoca Bağımsız Belediye Başkan Adayı Hakan Direk 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde yapılan anketlerde büyük bir yükseliş gösterdi. Anket sonuçlarını yorumlayan Direk, “Seçim öncesi yapılan son anketlerde oylarımda gerçekleşen büyük yükseliş Akçakoca seçmeninin diğer belediye başkan adaylarına mesaj verdiğini gösteriyor. Akçakoca Halkı’nın şahsım ve takım arkadaşlarıma göstermiş olduğu ilgi ve sevgi anketlere yansıdı” dedi.

Belediye otobüslerini ücretsiz, evlere suyu aylık 1 TL yapacağını, Aile Danışma merkezi ile ailelere manevi destek sağlanacağını belirten Direk diğer önemli projeleri ile de göz dolduruyor. 4 T (Tarım, Turizm, Ticaret, Teknoloji) Kalkınma, N-81 süpermarketleri, Yaşamda engellere bizden daha çok takılan engelli kardeşlerimiz, şehit ve gazi yakınları ile 0-12 yaş kullanımının ücretsiz olduğu N – Akçakoca Aqua Park, Köy Kent, Akçakoca’da eğitim ve sağlık vakfı, Nuhun Gemisi Kedi Ve Köpek Oteli, Fındık Entegre Marka Tesisi, Kuzey Karnavalı projeleri ile ezber bozan Direk’e Akçakoca seçmeninin ilgisinin büyük olduğu gözleniyor.