AYAZLI DA BU SEFER OKAN DİYOR...

AYAZLI DA BU SEFER OKAN DİYOR...
25.03.2019 - 08:11
1659

 OKAN YANMAZ AYAZLI'YI ZİYARET ETTİ AYAZLI MAHALLESİ'NDE YANMAZ SESLERİ

Seçim çalışmalarına devam eden MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz bugün Ayazlı Mahallesi'ndeydi.

Ayazlılar'ın sorunlarını dinleyen Yanmaz, sorunların çözümü için çalışacaklarının sözünü verdi. Yerel seçimlere kısa bir süre kala seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz Ayazlı Mahallesi'ni ziyaret etti. Ayazlı Mahallesi Yardımlaşma, Kültür, Turizm ve Eğitim Derneği'ni Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve ekibiyle ziyaret eden Okan Yanmaz'ı dernek başkanı Emre Yaman başta olmak üzere çok sayıda dernek üyesi ve Ayazlılı karşıladı.

Yanmaz ziyareti sırasında kendisine yöneltilen sorunları tek tek dinleyerek not aldı. Ayazlı Mahallesi ile ilgili projeleri başta olmak üzere Akçakoca'da yapmak istediklerini anlatan Yanmaz, "Ayazlı Mahallesi'ndeki sorunların bir çoğundan haberimiz vardı ve bunları iyileştirmeye yönelik planlar hazırladık. Bugün sizlerin de dile getirdiği sorunlar için çalışmalarımızı genişletip, göreve geldiğizde Akçakoca'yı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz." Şeklinde konuştu. Yanmaz, projelerini anlattıktan sonra Ayazlı Mahallesi sakinlerinden 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek istedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız