Osmaniye Bu Sefer Okan diyecek...

Osmaniye Bu Sefer Okan diyecek...
25.03.2019 - 07:55
1332

OKAN YANMAZ OSMANİYE MAHALLESİ KADINLARIYLA BULUŞTU

Seçim çalışmaları süresince mahalle mahalle Akçakocalı kadınlarla kahvaltıda buluşan MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz bugün de Osmaniye Mahallesi kadınlarıyla kahvaltıda buluştu.

Osmaniye Mahallesi kadınlarının, Okan Yanmaz'ın dün yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı toplantısının ardından bugün de yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Kahvaltı dün de olduğu gibi restoranta sığmayan misafirler yan tarafta bulunan restoranta alındı.

toplantıda konuşan Okan Yanmaz, Osmaniye Mahallesi sakinlerinin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederek projelerini anlattı. Akçakoca'nın turizm, üniversite ve sanayi şehri olma konusunda hızlı adımlar atması gerektiğini söyleyen Yanmaz, "Akçakoca'nın en önemli sorunu istihdam. İstihdam arttığı zaman yatırımlar artmış demektir. Yatırım arttığı zaman da Akçakoca daha fazla tanınacaktır. Bu da turizm ve üniversiteye doğrudan etki edecektir. İşte bu nedenle, bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bu üç ana konu olmak üzere Akçakoca'nın bütün ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet edeceğiz. Birlikte daha güzel bir Akçakoca inşa edeceğiz." İfadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız