Osmaniyeli kadınlar kararını verdi… BU SEFER OKAN!

Osmaniyeli kadınlar kararını verdi… BU SEFER OKAN!
23.03.2019 - 11:50
2936

 Okan Yanmaz sevgisi salonlara sığmadı. 500 kadının katıldığı kahvaltılı program için ikinci salon devreye alındı.

Belediye Başkan adayı Okan Yanmaz’ın kadınlara verdiği kahvaltı programı devam ediyor.  Osmaniye mahallesinde yaşayan kadınlar için düzenlenen kahvaltı programında izdiham yaşandı.

3 gün aralıklarla düzenlenen kahvaltı programının ilk gününde, kadınlar yoğun katılım gösterince salona sığmayan kadınlar başka bir salonda misafir edildi.

Katılımın yüksek olması Başkan adayı Okan Yanmaz ile meclis adaylarının yüzünü güldürürken, Yanmaz kahvaltıya katılan kadınlara teşekkür etti

Her iki salonda yaptığı konuşmasında Akçakocalılardan yetki isteyen Okan Yanmaz, seçildiği taktirde neler yapacağını anlattı.

“ Bugün Osmaniye Mahallesi hanımlarıyla kahvaltıda buluştuk. Yoğun katılımdan dolayı her iki mekanda da misafirimiz olan, bizleri dinleyen, destekleyen tüm hanımlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Vey be
  Vey be
  3.04.2021 18:41

  Beleş sirke baldan tatlıdır

 • fadime
  fadime
  3.04.2021 18:41

  ben de osmaniyeliyim. benim oyum da cüneyte.

 • ayşe c.
  ayşe c.
  3.04.2021 18:41

  BEN ÇUHALILIYIM. BENİM KARARIM CÜNEYT.

 • NİLHAN
  NİLHAN
  3.04.2021 18:41

  ben de osmaniyeliyim..hayırdır, benim kararımı da mı sen verdin akçakoca tv. BENİM KARARIM CÜNEYT.milleti uyutmayı, millet adına konuşmayı bırakın..ayıp ayıp. cüneytle devam.

 • osmaniyeli oğorca
  osmaniyeli oğorca
  3.04.2021 18:41

  hadi ordan kardeşim, bizim oylar cüneyt başkana.sen kimin adına konuşuyorsun.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız