ESNAFI DESTEKLEYEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI OLACAK

ESNAFI DESTEKLEYEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI OLACAK
19.03.2019 - 14:56
2321

 Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, MHP Düzce Milletvekili ile birlikte Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıda konuşan Yanmaz, “Akçakoca’ya kurulacak OSB ile sizler, Akçakoca için en önemli meslek sahiplerinden biri olacaksınız. Biz de belediye olarak sizlerden desteğimizi esirgemeyeceğiz.” Şeklinde konuştu.

31 Mart seçimlerinde zafer elde etmek için aralıksız çalışan MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz’ı MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yalnız bırakmadı. Yılmaz ile birlikte Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret eden Yanmaz, kooperatif üyeleri ile bir araya geldi. Yapılan toplantıda kooperatif üyelerinin, Akçakocalı diğer esnafları için de önemli konumları olduğunu söyleyen Yanmaz, “31 Mart seçimlerinden sonra belediye olarak işlerinizi, kooperatifinizi ve hizmet ağınızı genişletmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Çünkü sizler sıcak, soğuk, gece, gündüz demeden Akçakoca’ya dışarıdan taşıdığınız ya da Akçakoca’dan dışarı taşıdığınız her yükle Akçakoca’ya kazanç sağlıyorsunuz. Bunun da karşılığını en iyi şekilde almayı hak ediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

Toplantıda OSB konusuna da değinen Yanmaz, “OSB kurulduğu zaman Akçakocalı istihdamı arttıracak yatırımları Akçakoca’ya çekeceğiz. Böylece hem Akçakocalı kazanacak hem de sizler daha organize bir şekilde çalışacaksınız. Sizlerin hizmeti için belediye olarak hiç bir şekilde desteğimizi eksik etmeyeceğiz.” Dedi.

Toplantıda konuşan kooperatif üyelerinin, sıkıntılarını not alan ve çözümleri için araştırmalarının yapılacağını söyleyen Yanmaz, göreve geldiklerinde kendileri ile sürekli iletişim halinde olacaklarının sözünü verdi.

Son olarak konuşan Yanmaz, “Sadece Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin değil, tüm Akçakoca esnafının daha çok kazanç sağlaması gerekiyor. Biz her zaman esnafının yanında olan, çözüm noktasında pozitif olan, destekçi olan projelerimiz ile göreve talibiz. Esnaf kazandıkça şehir güzelleşir, esnaf kazandıkça Akçakoca kazanır” sözlerine yer verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • E.K....
  E.K....
  3.04.2021 18:41

  VEKİLN GÜLEN YÜZÜ YETER DÜZCE MİLLET VEKİLLERİNİN HANGİSİ BUKADAR SAMİMİ.....BU SEFER OKAN.....

 • haydi bi daha
  haydi bi daha
  3.04.2021 18:41

  bu ekibin içinde şenol yazgan a yazık olmuş.gerisi bal yapmaz. eğer cüneyt in ekibinde olsaydı, iyi işlere imza atardı. çalışkan ve dürüst. keşke cüneyt in ekibinde olsaydı.yanmaz zaten kazanamayacak. OYLARIMIZ CÜNEYT YEMENİCİ ye.şimdiden zaferimiz hayırlı olsun.

 • ahmet dağlı
  ahmet dağlı
  3.04.2021 18:41

  cüneytin kuramadığı osb yi yanmaz kuracakmış. ya, siz iyimisiniz.bu söylenene gerçekten inanıyormusunuz. bu belediye başkanlığı kişisel tatmin yeri mi.şunu değiştir şu gelsin. bu mudur bütün mesele.ben böyle düşünmüyorum, ve oyumu da cüneyte vereceğim.kimse kusura bakmasın.boş hayale karnım tok.

 • aklın yolu
  aklın yolu
  3.04.2021 18:41

  akçakocamızın sorunları çözülecekse, yine cüneyt başkan tarafından çözülecektir.il belediyesi ve merkezi yönetimden alınacak desteklerle olur bu işler...neden...çünki, tek başına akçakoca belediyesinin bütçesi bu işlere yeterli olmaz...gerçekçi düşünen herkes bunu görür...maksat üzüm yemekse, bu böyledir.ama , maksat üzüm yemek değil, bağcıyı dövmekse!!!o zaman otur ve ağla, akçakocalı hemşehrim...iş işten geçer, sen de ağlamaya devam edersin.böyle olursa , hiç olmazsa bir umudun var.öbür türlü, kaos ve pişmanlık. bu sebepledir ki, cüneyt başkanla devam etmek, hizmet devamlılığı için en hayırlısıdır..sen bilirsin akçakoca , iyi düşün, kumar oynama... biz, akçakoca için, Bİ DAHA CÜNEYT diyoruz....hayırlı olsun.

 • mantık
  mantık
  3.04.2021 18:41

  osb de ümidimiz herşeye rağmen, yine faruk özlü dür.....bunun için de cüneyt in kazanmasıdır asıl olan...mhp yi severiz.cumhur ittifakından yanayız.....yalnız bu işler okan ı aşar. faruk özlü ve cüneyt yemenici ikilisi yeni dönemde çok daha önemli hizmetlere imza atacaklardır........şimdi ustalık dönemi.hayallerle milleti oyalamanın akçakoca ya bir faydası yok arkadaşlar. cüneyt yine kazanacak, ve akçakoca makus talihini yenecektir. yola devam.

 • SEFEROĞLU
  SEFEROĞLU
  3.04.2021 18:41

  O SEFER BU SEFER Mİ? Emin misiniz? Yok yok O SEFER BU SEFER DEĞİL:)))

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız