KADİR PANDUL DA, ‘BU SEFER OKAN’ DEDİ

KADİR PANDUL DA, ‘BU SEFER OKAN’ DEDİ
17.03.2019 - 18:42
3577

 Akçakoca’da inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan Kadir Pandul kararını verdi. Pandul’un, Okan Yanmaz’a destek verecek...

31 mart Pazar günü yapılacak belediye başkanlığı seçimlerine 2 hafta kala,  alacakları kararın seçmen üzerinde etkisi olacak kanat önderleri kararlarını vermeye başladı.Bu isimlerden en önde gelenlerinden biri ise, Pandul İnşaatın sahibi Kadir Pandul…

Yerel seçimlerde nasıl bir tutum alacağı merak edilen Kadir Pandul, seçimlerin en favorisi gösterilen  MHP adayı Okan Yanmaz ile bir araya geldi.

Kadir Pandul’un çalışma ofisinde gerçekleşen kritik görüşmeyi değerlendiren siyaset yorumcuları, ister telefonla, isterse de yüz yüze yapılan bütün anketlerde Okan Yanmaz’ın yarışı açıkça önde götürdüğü görülüyor.

Akçakoca’nın bir çok semtinde yüzlerce konut yapan Kadir Pandul’un, seçmen üzerinde etkili olan diğer  kanat önderleri gibi, ‘ Bu Sefer Okan’ demesi karar vermekte tereddüt eden seçmen üzerinde etkili olacağını ve kararsız seçmeni Okan Yanmaz’a yönlendireceği yorumunda bulundular.

MHP adayı Okan Yanmaz ile Kadir Pandul görüşmesinin yaklaşık 1 saat sürdüğü bildirildi.