AK PARTİ KARŞISINDA OLMAK ATEŞTEN GÖMLEK GİYMEKLE EŞ DEĞER Mİ…..?

AK PARTİ KARŞISINDA OLMAK ATEŞTEN GÖMLEK GİYMEKLE EŞ DEĞER Mİ…..?
12.03.2019 - 17:16
2335

Akçakoca cemiyet hayatının en renkli simalarından biri olan Fatih Topal, aynı zamanda sosyal medya fenomeni. Gönderdiği fotoğraflar ile yaptıığı sosyal medya paylaşımları büyük beğeni ve yorum alan Fatih Topal, Akçakoca TV için kaleme aldığı yazısında,  31 mart sesçim sonuçları üzere ipuçları vermiş...

İŞTE O YAZI...

AK PARTİ  KARŞISINDA OLMAK ATEŞTEN  GÖMLEK GİYMEKLE  EŞ DEĞER Mİ…..?  

 Ne yazık ki Akçakoca da sessiz siyaset var.  Çünkü insanları öyle bir noktaya getirdiler ki taraf tutarlarsa fişleneceklerini düşünüyorlar .

 Gerçekte hangi partiyi destekleyeceklerini, kime oy vermek  istediklerini söylemeye  korkar duruma geldiler. Bunun altında yatan en büyük korku, ‘ belediyede işimiz görülmez’ endişesi.

Belediyenin torpili olmadan hiçbir işe giremeyeceğini düşünen insanlar, korkudan gizli kapaklı siyaset yapmak zorunda kalıyor. Bu korku  işlerim bozulur endişesi taşıyana esnaflarda da mevcut.

Bu korkuya artı olarak müşteri kaybını da eklersek sorun daha da  vahim bir hal alıyor.  Daha da ileri düşünürsek medya dünyası bile asli görevi  olan  özgür haber anlayışın dan uzaklaşıyor.  İktidar yandaşı  olma durumuna düşürülüyor.

Bu olayın bu noktaya gelmesindeki en büyük pay yine siyasetçilere düşüyor, yandaş siyasetçiliği yapmak zorunda bırakılan insanlar, sandık başına gittikleri zaman kime destek  verecekse  oyunu korkmadan çekinmeden özgürce istedikleri kişiye atacaklar.

  Kısaca  özetlersek   fişlenme korkusuyla söylenen sözler ile atılan oylar aynı hedefi göstermiyor.  insanların yüzde 10’u özgürce fikrini söylerken yüzde 90’ı  kapalı kapılar arkasın da siyaset yapmak zorunda bırakılıyor.

Korkuya ve baskıya dayalı bu durum ise, bu işin böyle gitmeyeceğini ve mevcut iktidar  partisinin, 31 mart akşamı   büyük bir hüsrana uğrayacağını  açıkça gösteriyor.

Fatih Topal  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • vatandaş
  vatandaş
  3.04.2021 18:41

  walla bravo helal olsun 10 numara yazı yazmışsın.insanları pusturarak tehtitkar bir şekilde fişleyen ak parti Akçakoca yönetimi başarısız bir siyaset yürütmekte.okan ın akresorttaki toplantısına katılmak isteyip katılamayan onlarca insan var. halbuki insanları fişlemek takip etmek yerine seçim haklarını özgür iradelerine bıraksanız belki ibre size dönerdi. bu işi beceremediniz helal olsun yazılan bu yazı hedefi 12 den vurmuş

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  evet çok doğru tespit ve insanların aklındaki bu düşünce bu korku 1 nisan sabahı yerle bir olacak ''Artık yeter'' diye bağıran sessiz çoğunluk bu sefer Okan diyecek...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  çok doğru konuşmuşsun kardeşim tebrikler.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  İYİ OKU PRENS CÜNEYT

 • Osmaniyeli
  Osmaniyeli
  3.04.2021 18:41

  Cok dogru bir yazı olmus düsünceleri bile kısıtlanan insanların akcakocada nasıl hareket etmelerini bekleye bilirizki is rant meselesi olmus artik kimin kimden menfaati varsa oraya yoneliyor onemli olan bir 5 yıl daha geri gitmemek icin hizmet icin is icin yandas belediyecilik olmaması icin bu sefer M.OKAN YANMAZ

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız