Bakan Soylu Geliyor

Bakan Soylu Geliyor
7.03.2019 - 11:32
1605

 Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Düzce’ye geleceği ileri sürüldü. Bakan Soylu, akşam saatlerinde Akçakoca'ya geçerek bir  konuşma yapacak.

8 Mart 2019 Cuma günü önce Bolu’ya gelecek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu burada yapacağı bir dizi programın ardından Düzce’ye geleceği belirtildi.

Konu ile ilgili AK Parti kaynaklarından alınan bilgilere göre, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün seçim kampanyasına destek vermek için 8 Mart Cuma günü Düzce’ye geleceği iddia edilen  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, bir çok temasta bulunacağı ve gezi programı ile ilgili ayrıntılı bilginin gün için Düzce kamuoyu ile paylaşılacağı ise gelen son dakika bilgileri arasında.

AK Parti Akçakoca teşkilatından alınan bilgiye göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sky Tower otelde saat 19:300'da konferan verecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Mehmet avcibasi
  Mehmet avcibasi
  3.04.2021 18:41

  Böyle yiğitler çok az gelir allah esirgesin

 • Mehmet avcibasi
  Mehmet avcibasi
  3.04.2021 18:41

  Böyle yiğitler çok az gelir allah esirgesin

 • İbrahim Müteferrika
  İbrahim Müteferrika
  3.04.2021 18:41

  Baktınız seçim gidecek , bizi kim kurtarırsa gelsin.. Ben olsam Reis i getirirdim anca o kurtarır belediye seçimini..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız