Sayın Yemenici, 5 yıldır nerelerdeydin?

Sayın Yemenici, 5 yıldır nerelerdeydin?
6.03.2019 - 15:28
3780

  Ümran Boru kavşağı, Ketmenli kavşağı ile Göktepe kavşağına,  5 yıldır çivi çakamayan Başkan Cüneyt Yemenici, seçim gezisi kapsamında gittiği kamyoncular koopretafinde, kamyoncuların gönlünü almaya çalıştı.

Beyazevler - Ümranboru kavşağına sinyalizasyon talep eden kamyoncular  için karayolları yetkilileri ile telfonla görüşerek, " bir telefonla iş bitiren başkan" imajı yaratmaya çalıştı.

Görev yaptığı 5 yıl boyunca Akçakoca Karasu çevre yolunun hiçbir sorununa sağlık çözüm üretemeyen, Başkan Cüneyt Yemenici, yaşanan acı dolu kazalarıyla sık sık gündeme gelen Ümran Boru kavşağına trafik ışığı talep eden kamyoncular için  Karayolları 4. Bölge Müdür Yardımcısı Emin Sert ile telefon görüşmesi yaptı.

Seçimlere 20 gün kala yapılan telefon görüşmesi, akıllara  5 yıldır nerelerdeydin Başkan sorusunu getirdi.

Karayolları bölge müdürü Sert, talep edilen trafik ışıklarıyla alakalı çalışma başlatılacağı ve en yakın zamanda bir ekip göndereceği sözü verdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (12)

 • cuhallı
  cuhallı
  3.04.2021 18:41

  trafık ısıkları her yerde aynıdır neden 3 defa kırmızı sarı yesıl olacak dıye tekrarladınız nıye mı bence caresızlıkten cunku anketler onunuze geldı 3 partısınız bunun sorusunu kendınıze sorun itfaiyeye alım yaparken 20 ton fındık cıkaranı mı yoksa 5 dairesi olup 4 tane servis tasıması olanı mı daha neler neler egondan taviz vermediğin sürece sen kaybedeceksın

 • Ali Veli
  Ali Veli
  3.04.2021 18:41

  Barboros kavşağını kim yaptırdı beğenmediğiniz CÜNEYT başkan . Siz karalamaya devam edin....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Göktepe kavşağı mı dedi birileri ? AAaa şimdi orada cicibaba koruma altına alınmalı ama yetmez inşaat izinleri verilmeli ( yasaya uygunun mu acaba ? ) ketmenli kavşağını bir telefonla bitirdi eczacı bey. Ha ha ha .Doğruyu söyle ! Gerçekleri önüne koyarlar yoksa ! ! !

 • h.cumur
  h.cumur
  3.04.2021 18:41

  akçakocanın pravdası, oda tv si. bugünleri sana zamanı gelince hatırlatırlar...

 • FURKAN
  FURKAN
  3.04.2021 18:41

  ACAYİP İŞ BİTİRİRLER ANLAMAZSIN .AMA ONUN TARAFINI TUTARSAN ONUN YANIN DA GÖZÜKÜRSEN ŞİMDİ BU BAŞKAN ÜST TABAKAYA HİTAP EDER YANINDA Kİ YOLA ÇIKTIĞI BİR ARKADAŞI VARDI ODA ALT TABAKAYA HİTAP EDERDİ İLK BAŞTA YOLA BÖYLE CIKMIŞLARDI AMA SONA O ALT TABAKADAN SORUMLU ARKADAŞI BİRŞEYLERİ VE VERİLEN YETKİYİ KÖTÜMÜ KULLANDI ŞİMDİ AYRILAR . SECİME BİR AY KALA HERYERDE CÜNEYT NEYMİŞ BE YEMEZLER CÜNEYT NÖBETİ TUTAMADINIZ ....GÜLE GÜLE ZATEN PARTİDE BİR TEK SEN SEN KALDIN O KÖYDEN SIKILDIK ARTIK BU SEFER SENDE GİDESİN....

 • Siz var ya siz
  Siz var ya siz
  3.04.2021 18:41

  Kaplama telefon görüşmesi . Ara sıra Abdürrahim Dilipakın yazılarını okuyun . Sizlerden bahsediyor Ey idareciler Ey yöneticiler

 • işçi
  işçi
  3.04.2021 18:41

  Yapılacakmı? Evet yapılacak.akcakoca haber öyle yandaşsinki seni takibi bırakıyorum.

 • işçi
  işçi
  3.04.2021 18:41

  Karayolları bölge müdürü Sert, talep edilen trafik ışıklarıyla alakalı çalışma başlatılacağı ve en yakın zamanda bir ekip göndereceği sözü verdi.

 • Vatandaş
  Vatandaş
  3.04.2021 18:41

  BU SEFER OKAN

 • Sapak genç
  Sapak genç
  3.04.2021 18:41

  En mantıklısı Beyaz evler Ümran boru girişini kapatalım.Ümran Borudan çıkan tırlar merkez istikametine gidip en yakın 1 km ilerideki kavşaktan dönüş yapsın.Giriş yapacak olan araçlarda 1 km ilerideki sapaktan dönüş yaparak girsin.

 • Osmaniyeli
  Osmaniyeli
  3.04.2021 18:41

  Her zaman akcakoca tv yi okumaya devam gercek haberlerin yapıldigı tek adres 5yıldır cozulemeyen sorun son 20 gunde mi cozulecek boyle secim yatırımı yapamazsınız cüneyt bey sahalara inmekte biraz gec kaldınız malesef biz halkın içinde olan derdini dinleyen sevincini paylaşan bir başkan istiyoruz o da belli zaten

 • BAŞKANA HELAL OLSUN
  BAŞKANA HELAL OLSUN
  3.04.2021 18:41

  ÖNEMLİ OLAN DERT DİNLEYEN BAŞKAN....

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız