OKAN YANMAZ VE ÜMİT YILMAZDAN AKÇAKOCA ÇIKARMASI

OKAN YANMAZ VE ÜMİT YILMAZDAN AKÇAKOCA ÇIKARMASI
5.03.2019 - 13:49
3378

 Seçim çalışmalarına start veren MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile birlikte esnaf gezisi yaptı.

Kendiside Akçakocalı olan MHP Milletvekili Ümit Yılmaz ile Başkan Adayı Okan Yanmaz’ın seçim gezisine vatandaşların  büyük ilgi göstermesi moraller yükselmesini sağladı.

31 Mart Yerel ve Mahalli seçimler için çalışmalara başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca  Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz ile birlikte MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Belediye Meclis üyeleri, İGM adayları, kadın kolları  ve Parti Yönetimi de ziyaretlere eşlik etti.

Seçim gezisine başlamadan önce gazetecilere kısa bir açıklama yapan Başkan Adayı ve Milletvekili Yılmaz yaptıkları açıklamada " Gittiğimiz her yerde  vatandaşlarımız tarafından çok güzel ve olumlu karşılanıyoruz. İnşallah 31 Mart seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkanlığını kazanacağız” dediler.

MHP Milletvekili Ümit Yılmaz ve Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz ile beraberlerinde heyet, yaptıkları açıklamanın ardından kalabalık bir grup eşliğinde esnaf ziyaretine başladılar.