ANKETLER KÖTÜ GİDİNCE TEŞKİLAT DUAYEN İSİMLERE YÖNELDİ...

ANKETLER KÖTÜ GİDİNCE TEŞKİLAT DUAYEN İSİMLERE YÖNELDİ...
3.03.2019 - 13:38
1716

 Yapılan saha çalışmalarında istediği sonucu bir türlü yakalayamayan AK Parti Genel Merkezi, seçimlere kısa bir süre kala duayen isimleri sahaya sürerek parti tabanını motive etmeye çalışıyor.

Yerel seçimlere sayılı günler kalırken; AK Parti, 81 il teşkilatına “motivasyon” eğitimlerine başladı. Teşkilatların yerel seçimlere giden süreçte saha çalışmaları sırasında seçmenle kuracakları iletişimi daha da arttırmak isteyen AK Parti Ar-Ge Başkanlığı, tecrübeli bakanlar, milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla teşkilatı buluşturacak.

Aralarında Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 26. Dönem AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ve 26. Dönem AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar gibi tecrübeli isimlerin il ve ilçelere gelerek teşkilat mensuplarını motive etmeye çalışacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hepsi neyse neyde, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın tabandaki karşılığı nedir? Saçına fön çekip beyoğluna çıkan tip!

 • akcakocali
  akcakocali
  3.04.2021 18:41

  NE YAPARSANIZ YAPIN BU GİDİŞ SİZİ BİTİRECEK ŞU AKCAKOCADA KÜCÜK YERDE SEFFAF ADALETLİ OLAMADINIZ , ŞİMDİ CIKIN BU AKCAKOCA HALKINDA OY İSTEYİN CÜNEYT BEY

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız