AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kitabın Ortasından Konuştu...Belediye başkanının, belediye bütçesin

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kitabın Ortasından Konuştu...Belediye başkanının, belediye bütçesin
28.02.2019 - 21:07
292916

 “ 31 Mart akşamı, herkes, her türlü sonuca hazırlıklı olsun” diyen, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ;  Bir belediye başkanının, belediye bütçesinden reklam yapması kul hakkıdır eleştirisinde bulundu....

31 mart seçimleri öncesi, görevlerine devam eden belediye başkanlarının seçim kampanyasını belediye bütçesinden karşıladığı yönünde çıkan eleştirilere cevap veren  AK Parti  Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "AK Partili de olsa MHP’li de olsa bir belediye başkanının, fotoğrafları, sloganları kullanarak belediye bütçesinden reklam yapması kul hakkıdır" dedi.

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın Adnan Menderes Üniversitesi Kongre Salonu’nda projelerini açıkladığı toplantıya katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, burada yaptığı konuşmada, bundan önceki yerel seçimlerden farklı bir seçim süreci yaşandığını söyledi. Dağ, bu seçimde ittifaklar olduğunu, Cumhur İttifakı olarak sadece CHP ile yarışmadıklarını, karşılarında bir ittifak olduğunu ifade etti.

“KANUN TEKLİFİ VERECEĞİM”

Reklamlarla ilgili konuyu Meclis’te de gündeme getireceğini belirten Dağ şöyle devam etti:

“AK Partili de olsa MHP’li de olsa bir belediye başkanının, fotoğrafları, sloganları kullanarak belediye bütçesinden reklam yapması kul hakkıdır. Bunun ortadan kalkması için ben de Meclis'te kanun teklifi vereceğim. Kendi mal varlığından bunu yapıyorlarsa da bunun faturasını gösterirler. 31 Mart akşamı, herkes, her türlü sonuca hazırlıklı olsun “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    Eyvah eyvah desenize Sayın Yemenici boy boy bildbordlarda yıllar boyu reklam yaptı kendi kesesinden yapmamıştır.Ne olacak şimdi tüm Akçakoca halkının kul hakkına girmedi mi.Nasıl helalleşecek.Ahirete kul hakkıyla gitmeyin diğer günahlar affolunur lakin kul hakkını ancak kul affeder .Eyvah eyvah

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız