Özlü, 9 Projesini Açıkladı

Özlü, 9 Projesini Açıkladı
23.02.2019 - 19:14
1821

 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzcelilerin merakla beklediği projelerini açıkladı. Özlü’nün projeleri arasında yerel kalkınma ve projeleri kapsamında 15 bin kişiye istihdam, 15 bin kişilik stadyum, Düzce’nin merkezine mevcut stadyum alanına yapılacak Millet Bahçesi ve Mergiç Park öne çıkan projelerinden sadece birkaç tanesi olurken en çok dikkat çeken proje ise her mahalle ile imzalayacağı Mahalle Sözleşmeleri oldu.

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, projelerini açıkladı. 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu"nda yapılan proje tanıtım toplantısına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da katıldı.

Özlü, büyük bir katılımla gerçekleşen 18 Temmuz Spor Salonu'ndaki lasmanında 9 projeyi öne çıkardı. Özlü, projeksiyon ile yaptığı sunumunda projelerini şu şekilde sıraladı:

1- Yeşil Şehir Düzce, 2- Spor Şehri Düzce, 3- Estetik Şehir Düzce, 4- Uğraştırmadan Ulaştıran Şehir Düzce, 5- Çevreci Şehir Düzce, 6- Gönül Belediyeciliğin Şehri Düzce, 7- Kültür, Sanat ve Turizm Şehri Düzce, 8- Akıllı Şehir Düzce, 9-Mahalle Sözleşmeleri

Coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, konuşmasının son bölümünde şu görüşlere yer verdi:

"Amacımız, şehrin fiziki yapısını geliştirirken sosyal ve kültürel yatırımları da bununla birlikte geliştirmektir. Projelerimizin tamamına Düzce halkını dahil ediyoruz. Mahalle Sözleşmeleriyle birlikte projelerimizi Düzce halkıyla birlikte gerçekleştireceğiz. Tüm bunların tamamını 5 yıllık belediye yönetimi süresi içerisinde planlayarak yapacağız. Bunun için belediye meclis yapısını da bu amaca yönelik olarak oluşturduk. Güçlük irada, güçlü meclis ve güçlü belediyecilik anlayışıyla Düzce'yi marka ve bilim şehri haline getireceğiz. Vaat ettiklerimizin tamamını 5 yıllık süre içerisinde tamamlamaya söz veriyoruz."

Programda AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti il ve ilçeler yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, belediye ve il genel meclis üyesi adayları ve AK Parti teşkilat üyeleri hazır bulundu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • JOKER
  JOKER
  3.04.2021 18:41

  ŞİMDİ SORUYORUM BUNUN NERESİ DÜZCE İÇİN GÜZEL BİR PROJE ,BUNLARI BAŞKAN ODADAN CIKMADAN BEŞ KURUŞ HARCAMADAN YAPARSIN .MALİYETSİZ BİR PROJE BUNLAR İÇİN PARA HARCAMAYA GEREK YOK.BEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLSAM BUNLARI PROJE DİYE ACIKLAYAMAM. BUNLARIN DÜZCYE GETİRİSİ NE OLUR ., ONA BAKARIM.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bunlar oy verilecek projeler degil .bence

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız